TTT, czyli Trzy dni z Tomaszem Tomaszewskim

TTT, czyli Trzy dni z Tomaszem Tomaszewskim

TTT, czyli Trzy dni z Tomaszem Tomaszewskim
TTT, czyli Trzy dni z Tomaszem Tomaszewskim
Mateusz Gołąb
02.09.2009 20:15, aktualizacja: 02.08.2022 10:19

Firma Cortland serdecznie zaprasza na drugą edycję warsztatów fotograficznych z mistrzem, czyli Tomaszem Tomaszewskim. Są one przewidziane dla hobbystów, artystów czy po prostu pasjonatów fotografii. Warsztaty odbędą się w Warszawie, w dniach 25-27 września 2009 roku.

Te trzydniowe warsztaty to przede wszystkim spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim, światowego formatu sławą fotografii prasowej. Tomaszewski to autor niezliczonych publikacji i wystaw, a i członek jury dziesiątek konkursów, wykładowca warsztatów i seminariów w Europie, USA i Polsce. Słynie z wielkiego humoru, otwartości i bezpośredniości.

Proponowany program zajęć rozpoczyna się spotkaniem o godzinie 18.00 w piątek, 25 września. Podczas tego spotkanie (trwającego do 21.00) będzie można się dowiedzieć co to jest dobre zdjęcie, Jak zauważyć taką fotografię wśród tysięcy jakie dzisiaj wykonujemy aparatami cyfrowymi. Jak kolor, głębia ostrości, światło, gest, wpływają na jakość naszych zdjęć. Jak prawidłowo ustawić aparat?

W sobotę, 26 września spotkanie trwać będzie od 9.00 do 19.00 a uczestnicy zajmować się będą tematem organizowania sobie warsztatu pracy, o Lightroomie 2, o kolejności prac w cyfrowej ciemni, o edycji i wyborze zdjęć.

Trzeciego dna, w niedziele 27 września, zajęcia będą trwać od 9.00 do 15.00 a a poruszane tematy to zgodność kolorystyczna, wydruki, papiery, oprawa, czyli jak pozbyć się strachu i nauczyć drukowania naszych fotografii, aby to co widzimy na monitorze komputera, wyglądało tak samo na wydruku papierowym.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)