Jak zrobić dobre zdjęcia na wakacjach? Proste triki, które ci pomogą

Jak zrobić dobre zdjęcia na wakacjach? Proste triki, które ci pomogą

Jak zrobić dobre zdjęcia na wakacjach? Proste triki, które ci pomogą
Źródło zdjęć: © © Jacek Sopotnicki
Jacek Sopotnicki
13.08.2021 13:32, aktualizacja: 06.03.2024 22:30

Chyba każdy zna zasadę, że 20 proc. podejmowanych działań przynosi 80 proc. efektu. Podobnie jest z fotografią. To, czy fotografujemy obiektywem z przysłoną f/1.8, czy f/1.2 ma drobne znaczenie, ale to jak fotografujemy ma ogromny wpływ na to, jak wyglądają nasze zdjęcia w efekcie końcowym.

Bez względu na to czy fotografia to twoje hobby, pasja, czy fotografujesz głównie na potrzeby mediów społecznościowych, robisz fotoksiążki, publikujesz zdjęcia na blogach, uprawiasz fotografię stockową, czy po prostu chcesz zrobić pamiątkę dla siebie i rodziny lepsze zdjęcia są zawsze mile widziane.

Najlepsze są takie zdjęcia, które opowiadają historię i chce się do nich wracać. Wykonanie takich obrazów wymaga przynajmniej odrobiny czasu i zastanowienia. Nie mówię tu o targaniu ciężkiego sprzętu z wielkim statywem i całą masą filtrów, ale o małym bezlusterkowcu z niewielkim obiektywem i kilku trikach, które mogą ogromnie dużo zmienić.

TOURIST VS PRO PHOTOGRAPHER 2021 | Simple tricks, dramatic improvement of your Photography!

Do filmu wgrane są polskie napisy, jeśli nie wyświetlą się automatycznie, wystarczy nacisnąć koło zębate i wybrać język napisów.

Powyższy poradnik jest prosty i nie wymaga zaawansowanej wiedzy, wystarczy zastosować kilka podanych radi od razu wasze zdjęcia podróżnicze będą wyglądały znacznie lepiej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)