Twój własny drukowany album

Twój własny drukowany album
Kepifil

12.07.2008 16:58, aktual.: 02.08.2022 11:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klienci drukarni niebawem otrzymają oprogramowanie do tworzenia albumów fotograficznych. To efekt podpisania przez Canona i Transeo Media umowy o dostarczenie rozwiązania do tworzenia albumów fotograficznych. W wyniku zawartego porozumienia sprzęt Canon do produkcji cyfrowej ? w tym systemy druku imagePRESS C7000VP oraz C1 ? będzie oferowany razem z oprogramowaniem Media Album.

Jednym z elementów oprogramowania Media Album są moduły, pozwalające na błyskawiczne tworzenie wielostronicowych albumów fotograficznych przy użyciu profesjonalnych efektów. Jak twierdzą partnerzy porozumienia dzięki technice drag and drop (przeciągnij i upuść) oprogramowanie Media Album jest bardzo proste w obsłudze.

Wyróżnia się również bogactwem opcji ? są wśród nich szablony, maski i zdefiniowane rozmiary stron, umożliwiające tworzenie profesjonalnie wykończonych produktów. Gdy użytkownicy ? profesjonalni fotografowie lub klienci firmowi bądź prywatni ? stworzą projekt, mogą zlecić druk, wysyłając pliki PDF na serwer drukarni.

Kiedyś szukałem takich usług i oczywiście istnieje kilka internetowych fotolabów, które oprócz drukowania tradycyjnych odbitek oferują oprogramowanie do tworzenia podobnego typu albumów, jednakże z mojego doświadczenia są one zdecydowanie droższe niż usługi oferowane przez tradycyjne drukarnie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)