Twój zwierzak nie zwraca na ciebie uwagi, gdy robisz mu zdjęcie? Flexy Paw to załatwi

Twój zwierzak nie zwraca na ciebie uwagi, gdy robisz mu zdjęcie? Flexy Paw to załatwi
Marcin Watemborski

04.07.2017 09:44, aktual.: 26.07.2022 18:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Proste rozwiązania są najlepsze. Co psy kochają najbardziej? Jedzenie! Chyba najbardziej skutecznym pomysłem na skupienie na sobie uwagi pupila jest kuszenie go smakołykami. Flexy Paw to uchwyt, który pozwoli wam ułatwić to wszystko.

Niejednokrotnie próbowałem zrobić zdjęcie mojemu ukochanemu psiakowi i wiecie co? Zawsze, gdy biorę do ręki aparat lub telefon – odwraca się. Zupełnie tak, jakby dawała mi znać, że nie przepada za zdjęciami. Wołanie po imieniu ani gesty ręką nie dawały żadnych efektów. Cóż – kawałek kiełbaski to już zupełnie inna forma perswazji.

Flexy Paw, Take the PAWfect Picture of your Pets

Często do obsługi smartfona wykorzystujemy obie ręce i nie starczy nam ich już na trzymanie smakołyka dla naszego psiaka. Z pomocą tutaj przychodzi Flexy Paw (Giętka łapka). To elastyczny uchwyt na telefon ze specjalnym mocowaniem na małe co-nie-co dla fotografowanego pupila.

Obraz

Flexy Paw może zostać przyczepiona właściwie do każdego smartfona, za pomocą klipsa. Niewielki elastyczny wysięgnik pozwoli wam na zamocowanie smakołyka tak, by ten nie zasłaniał aparatu i skupi wzrok waszego ukochanego zwierzaka na obiektywie. Nie zapomnijcie poczęstować psiaka smakołykiem, gdy zrobicie zdjęcie!

Obraz

Paw Champ, pomysłodawca Flexy Paw, rozpoczął kampanię na Kickstarterze, by zebrać 39 tysięcy dolarów potrzebnych na rozpoczęcie produkcji. Osoby, które wesprą kampanię kwotą 16 dolarów, otrzymają jeden zestaw Flexy Paw, natomiast za 32 dolary przyjdą do nich dwa zestawy. Producent zaznacza również, że część z dochodów przeznaczy na rzecz fundacji 4Life Animal Rescue.

Obraz

Pierwsze dostawy przewidziane są na listopad 2017 roku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)