Twój zwierzak nie zwraca na ciebie uwagi, gdy robisz mu zdjęcie? Flexy Paw to załatwi

Twój zwierzak nie zwraca na ciebie uwagi, gdy robisz mu zdjęcie? Flexy Paw to załatwi04.07.2017 09:44
Twój zwierzak nie zwraca na ciebie uwagi, gdy robisz mu zdjęcie? Flexy Paw to załatwi

Proste rozwiązania są najlepsze. Co psy kochają najbardziej? Jedzenie! Chyba najbardziej skutecznym pomysłem na skupienie na sobie uwagi pupila jest kuszenie go smakołykami. Flexy Paw to uchwyt, który pozwoli wam ułatwić to wszystko.

Niejednokrotnie próbowałem zrobić zdjęcie mojemu ukochanemu psiakowi i wiecie co? Zawsze, gdy biorę do ręki aparat lub telefon – odwraca się. Zupełnie tak, jakby dawała mi znać, że nie przepada za zdjęciami. Wołanie po imieniu ani gesty ręką nie dawały żadnych efektów. Cóż – kawałek kiełbaski to już zupełnie inna forma perswazji.

Flexy Paw, Take the PAWfect Picture of your Pets

Często do obsługi smartfona wykorzystujemy obie ręce i nie starczy nam ich już na trzymanie smakołyka dla naszego psiaka. Z pomocą tutaj przychodzi Flexy Paw (Giętka łapka). To elastyczny uchwyt na telefon ze specjalnym mocowaniem na małe co-nie-co dla fotografowanego pupila.

417851101854193522

Flexy Paw może zostać przyczepiona właściwie do każdego smartfona, za pomocą klipsa. Niewielki elastyczny wysięgnik pozwoli wam na zamocowanie smakołyka tak, by ten nie zasłaniał aparatu i skupi wzrok waszego ukochanego zwierzaka na obiektywie. Nie zapomnijcie poczęstować psiaka smakołykiem, gdy zrobicie zdjęcie!

417851101854324594

Paw Champ, pomysłodawca Flexy Paw, rozpoczął kampanię na Kickstarterze, by zebrać 39 tysięcy dolarów potrzebnych na rozpoczęcie produkcji. Osoby, które wesprą kampanię kwotą 16 dolarów, otrzymają jeden zestaw Flexy Paw, natomiast za 32 dolary przyjdą do nich dwa zestawy. Producent zaznacza również, że część z dochodów przeznaczy na rzecz fundacji 4Life Animal Rescue.

417851101854455666

Pierwsze dostawy przewidziane są na listopad 2017 roku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)