Twoje zdjęcia mogą trafić na oficjalnego Instagrama Apple. Sposób jest banalny

Twoje zdjęcia mogą trafić na oficjalnego Instagrama Apple. Sposób jest banalny

Twoje zdjęcia mogą trafić na oficjalnego Instagrama Apple. Sposób jest banalny
Marcin Watemborski
08.08.2017 07:56, aktualizacja: 26.07.2022 18:23

Firma Apple długo wzbraniała się przed publikowaniem postów na Instagramie, lecz teraz to się zmieni. Nie będzie to jednak konto przeznaczone do promocji nowych produktów, ale do wyróżnienia najlepszych zdjęć, wykonanych sprzętem z symbolem nadgryzionego jabłka. Wasze prace też mogą się tam znaleźć.

Po wrzuceniu kilku pierwszych postów, na Instagramie Apple pojawiło się już prawie 300 000 obserwujących. Pokazuje to, jak wielu zwolenników ma firma i to, że tego typu działania z jej strony są pożądane przez użytkowników. Na wstępie producent zachęca do włączenia się w życie nowego kanału społecznościowego i tagowanie swoich zdjęć hashtagiem #ShotoniPhone. Dzięki temu wasze zdjęcia będą mogły zostać wyróżnione wśród postów.

Kampania ”Shot on iPhone” jest oczywiście promocją smartfonów Apple iPhone, ale czy naprawdę jest ona aż tak konieczna? Nie wydaje mi się. Apple ma swoich zwolenników, którzy bez względu na reklamy i tak już używają aparatów iSight. Oczywiście nie brakuje przeciwników, którzy bojkotują ten sprzęt dla samej zasady. Przez bardzo długi czas byłem jednym z nich. Cóż – wszystko się zmienia, również moje podejście. Z czasem przekonałem się do iPhone'a i aparatu w nim.

Ciekawe jest to, że poza oficjalnym kontem Apple istnieją jeszcze inne, przeznaczone do promowania konkretnych produktów jak słuchawki Beats czy usługa Apple Music. Nowe posty w strumieniu Apple zapowiadają się interesująco. Firma na pewno dołoży wszelkich starań, by zachować wysoki poziom.

Szacunkowo każdego roku użytkownicy iPhone'ów robią około biliona zdjęć. Sprawia to, że iPhone jest obecnie najbardziej popularnym aparatem na świecie. Producent chce podkreślić w mediach społecznościowych, że każdy może zrobić dobre zdjęcie ich smartfonem – choćby miało to się odnosić tylko do jakości.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)