Tworzy niesamowite kostiumy na Halloween. Nie przeszkadza mu brak jednej nogi

Tworzy niesamowite kostiumy na Halloween. Nie przeszkadza mu brak jednej nogi31.10.2020 13:23
Josh Sundquist przebrany za Płomyka z filmu "Piękna i Bestia"
Josh Sundquist przebrany za Płomyka z filmu "Piękna i Bestia"
Źródło zdjęć: © fot. YouTube/Josh Sundquist
Klaudia Stawska

Josh Sundquist nie da się powstrzymać przez swoją niepełnosprawność. Mówca motywacyjny, komik, pisarz i były paraolimpijczyk od kilku lat zachwyca swoimi kostiumami na Halloween. Brak jednej nogi przemienił w atut.

Halloween już 31 października, a święto cieszy się coraz większą popularnością również w Polsce. Ten dzień kojarzy się przede wszystkim z dziećmi, które w przebraniach chodzą od domu do domu, prosząc o cukierki. Dorośli wykorzystują okazję, by bawić się na balach tematycznych.

Jednak Josh Sundquist wykorzystuje ten czas, by pokazać, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą, by dobrze się bawić. Amerykański mówca motywacyjny, artysta i paraolimpijczyk stracił nogę w wyniku walki z nowotworem, gdy miał 9 lat. Od tego czasu nauczył się nie tylko żyć ze swoją niepełnosprawnością, ale również uczynić z niej atut.

Od kilku lat w Halloween Sundquist przygotowuje niezwykłe kostiumy, wykorzystujące jego niepełnosprawność. I chociaż w tym roku będzie musiał opuścić coroczną imprezę z powodu pandemii COVID-19, nie zrezygnował z tradycji. W tym roku będzie przebrany za małego Groota z filmu "Strażnicy Galaktyki" i trzeba przyznać, że wygląda świetnie.

Pełną kolekcję jego niesamowitych kostiumów możecie przejrzeć m.in. na Instagramie, gdzie artysta publikuje swoje zdjęcia. Ostatnio dodał również wideo, które prezentuje najciekawsze halloweenowe przebrania. Poniżej znajdziecie nagranie, w którym zaprezentował wszystkie kostiumy do 2019 roku:

Pixar Lamp | 2019 Halloween Costume Reveal!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)