Uciekła z miasta, mieszka w samochodzie i robi zdjęcia. Tak trzeba żyć!

Uciekła z miasta, mieszka w samochodzie i robi zdjęcia. Tak trzeba żyć!

Uciekła z miasta, mieszka w samochodzie i robi zdjęcia. Tak trzeba żyć!
Marcin Watemborski
23.01.2020 09:34, aktualizacja: 26.07.2022 15:01

Kto z nas nie myślał kiedyś o tym, by rzucić wszystko w diabły i nie pojechać w Bieszczady? Christian Schaffer stwierdziła, że szkoda marnować czas, zorganizowała sobie dom na kółkach i zaczęła realizować marzenia. Zobaczcie, jak wygląda jej beztroskie życie.

Podróże, fotografia i święty spokój. Brzmi pięknie prawda? Jasne, ale mało kto może sobie na to pozwolić. By rzucić wszystko i zacząć niekończącą się opowieść trzeba być naprawdę odważnym. Christian Schaffer zaimponowała mi swoim podejściem i tym, jak jest zorganizowana.

Christian mieszka i jeździ w nowoczesnym Dodge’u Ram ProMaster 1500 z 2019 roku. W jej domku na kółkach znajdziecie wszystko, czego potrzeba do prostego życia w trasie. Łóżka, kuchnia, zlewozmywak i dobrze ułożone szafki sprawiają wrażenie całkiem dobrze zorganizowanej przestrzeni. Całość utrzymana jest w dość minimalistycznym stylu, ale czego można spodziewać się po samochodzie dostawczym.

VAN TOUR | Solo Female Photographer Lives Full-Time On The Road

Celem fotografki było jak najwierniejsze odwzorowanie nastroju, który panował w jej ostatnim stacjonarnym mieszkaniu: ”Moim celem jest zainspirowanie was do wyjścia poza swoją strefę komfortu przez pokazanie silnych i słabych stron dzikiej przygody”.

Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądał proces powstawania mieszkalnego samochodu dla fotografki podróżniczej. Nie wiem jak was, ale mnie przekonała. Czas pakować walizki! Swoją drogą, ta artystka robi naprawdę niezłe zdjęcia krajobrazowe i widać po nich jej wolność. Ale jej zazdroszczę!

VAN BUILD Ep.1: Installing Windows, Insulation, and Sub-flooring (Dodge Promaster Van Conversion)

VAN BUILD Ep.2: Roof Setup and Rustic Unique Ceiling (Dodge Promaster Van Conversion)

VAN BUILD Ep.3: Electrical and Solar Setup for Off Grid Van Life (Dodge Promaster Van Conversion)

Przygody Christian Schaffer możecie śledzić na jej Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)