Ucz się fotografii z Annie Leibovitz w nowych wideoporadnikach

Ucz się fotografii z Annie Leibovitz w nowych wideoporadnikach20.12.2017 13:51
Ucz się fotografii z Annie Leibovitz w nowych wideoporadnikach

Annie Leibovitz to mistrzyni fotografii kreacyjnej. W jej pracach przeważa mocno bajkowy klimat i na pewno niejednokrotnie widzieliście zdjęcia jej autorstwa w różnych kampaniach. Kreatywność i doskonały warsztat to to, za co naprawdę ją cenię. Te wideoporadniki mogą być jednymi z najbardziej wartościowych na rynku.

Annie (właść. Anna-Lou) Leibovitz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych fotografek portretowych, która utrzymuje się w czołówce artystów od 40 lat. W swojej dotychczasowej karierze objęła stanowisko pierwszej kobiety, jako głównego fotografa dla magazynu Rolling Stone. Była też pierwszą kobietą, której prace zostały wystawione w National Portrait Gallery. Dla tej artystki fotografowanie dla Vogue to codzienność i niech to będzie jej najlepszą wizytówką.

Annie Leibovitz Teaches Photography | Official Trailer | MasterClass

Na platformie edukacyjnej MasterClass pojawiła się zapowiedź kursu fotograficznego, który prowadziła będzie Annie Leibovitz. To pierwszy raz, gdy artystka bierze udział w takim przedsięwzięciu – wcześniej nikt specjalnie nie wiedział, co siedzi w jej kreatywnym umyśle. W wielu wywiadach mówiła o swojej pracy, lecz nigdy w ten sposób.

417854635404318578
Źródło zdjęć: © © Annie Leibovitz / [YouTube](https://www.youtube.com/watch?time_continue=125&v=cZxOvNxbi7U)

Kurs będzie składał się z 14 lekcji, do których dołączony będzie cyfrowy zeszyt z notatkami. Kursanci również będą mieli możliwość skonsultowania swoich prac i wątpliwości z samą artystką. Władze MasterClass informują, że Annie odpowie na wybrane pytania. Wśród poruszanych w lekcjach kwestii znalazły się m.in.: poszukiwanie tematu, konceptualizacja zdjęć, kreatywne oświetlenie, budowanie historii oraz portrety rodzinne.

417854635404449650
Źródło zdjęć: © © Annie Leibovitz / [YouTube](https://www.youtube.com/watch?time_continue=125&v=cZxOvNxbi7U)

Koszt całego kursu to 90 dolarów. Moim zdaniem to wcale nie jest duża kwota za wiedzę od takiego autorytetu, jakim jest Annie Leibovitz. Wszelkie informacje o kursie znajdziecie na stronie MasterClass.

417854635404580722
Źródło zdjęć: © © Annie Leibovitz / [YouTube](https://www.youtube.com/watch?time_continue=125&v=cZxOvNxbi7U)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)