Ucz się fotografii za darmo razem z Nikonem. Bezpłatne kursy przez miesiąc

Ucz się fotografii za darmo razem z Nikonem. Bezpłatne kursy przez miesiąc

Ucz się fotografii za darmo razem z Nikonem. Bezpłatne kursy przez miesiąc
Marcin Watemborski
02.04.2020 08:44, aktualizacja: 02.04.2020 10:44

Wymówki dotyczące braku czasu na kursy on-line się skończyły. Warto wiec wykorzystać te kilka dni na dokształcenie się w dziedzinie fotografii. Nikon wprowadza bezpłatny dostęp do swoich lekcji przez miesiąc dla wszystkich w ramach Nikon School online.

Darmowe kursy przez cały kwiecień będą dostępne na platformie edukacyjnej Nikona. Firma podkreśla, że jej misją jest dodanie otuchy wszystkim kreatywnym twórcom i zainspirowanie ich do nowych działań. Dzięki temu każdy będzie mógł wrócić do pracy ze zdwojoną siłą – wypoczęty i dokształcony. Mimo tego, że wiele lekcji dotyczy stricte sprzętu Nikona, z powodzeniem będziecie mogli wykorzystać większość technik używając lamp błyskowych czy aparatów innych producentów.

Co prawda oferta Nikona jest ograniczona czasowo (tylko kwiecień) jak również tematycznie, ponieważ jest to tylko 10 lekcji, aczkolwiek i tak warto. Na co dzień są one dostępne w cenach od 15 do 50 dolarów, więc zapowiada się spora oszczędność. Jak się domyślacie – są one w języku angielskim, ale patrząc na to co robią nauczyciele i jak ustawiają sprzęt, osoby z podstawową znajomością angielskiego powinny sobie poradzić.

Wśród udostępnionych lekcji znalazły się poradniki dotyczące: podstaw fotografowania, fotografii dziecięcej i zwierząt, fotografii portretowej, fotografii makro czy bardzo interesujące podejście Chrisa Hershmana do kręcenia teledysków (szczerze polecam). By zyskać dostęp do materiałów, trzeba podać swój adres mailowy, na który będą przychodziły aktualności, ale bez problemu możecie zrezygnować z subskrypcji.

Wszystkie kursy znajdziecie na stronie internetowej Nikon Events.

COVID-19 - Środki bezpieczeństwa

W obliczu zagrożenia, jakie niesie [b]koronawirus COVID-19[/b], warto uświadomić sobie, czym są odpowiednie środki bezpieczeństwa, a czym objawy nieuzasadnionej paniki. Środkami bezpieczeństwa są: [b]częste mycie rąk, unikanie zgromadzeń, higiena kaszlu i kichania, czyli zasłanianie ust chusteczką lub łokciem, tak aby kropelki śliny nie zostały na dłoni[/b]. Objawem paniki jest natomiast wykupowanie zapasów maseczek, co powoduje, że są one trudno dostępne dla personelu medycznego, który faktycznie ich potrzebuje.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)