Udawała uczennicę aby zdobyć więcej subskrybentów na Instagramie

Udawała uczennicę aby zdobyć więcej subskrybentów na Instagramie13.05.2021 12:02
Udawała uczennicę aby zdobyć więcej subskrybentów na Instagramie

Niektóre osoby zrobią wszystko byle tylko stać się popularnymi i zdobyć tzw. lajki w mediach społecznościowych. Najlepiej dowodzi tego przykład kobiety z Florydy, która zakradła się na teren kampusu i udawała uczennicę.

28-letnia Audrey Nicole Francisquini postanowiła rozdawać ulotki z nazwą swojego kanału na Instagramie. Żeby osiągnąć jak największą oglądalność, zdecydowała się przebrać za uczennicę, po czym udała się na kampus American Senior High School w Hialeah na Florydzie.

Jak podaje Fstoppers, Francisquini usiłowała wtopić się w tłum przy użyciu typowych atrybutów kojarzonych ze studentami. Kobieta nosiła plecak, a do tego miała deskorolkę w jednej ręce i obraz w drugiej. Można było więc odnieść wrażenie, że jest studentką jakiegoś artystycznego kierunku.

Woman impersonates student to distribute flyers at Hialeah school, police say

Po znalezieniu się na terenie uczelni, instagramerka rozdawała obecnym tam studentom ulotki i prosiła o obserwowanie jej konta w mediach społecznościowych. Zwróciła tym uwagę ochrony, jednak za pierwszym razem próbowała się wybronić, że szuka biura rejestracyjnego. Kiedy jednak okazało się, że nie ma najmniejszego zamiaru się tam udać, ochrona po raz kolejny zainteresowała się jej zachowaniem.

Ponieważ Francisquini próbowała zignorować interwencję ze strony ochrony uniwersytetu i dalej szukała potencjalnych subskrybentów, została uznana za potencjalne zagrożenie. Cała sytuacja skończyła się wezwaniem policji, więc kobieta podjęła próbę ucieczki z miejsca zdarzenia.

Policja wykorzystała jednak dane pozyskane z jej kont w serwisach społecznościowych oraz prawa jazdy, aby znaleźć jej adres. Ostatecznie Francisquini została aresztowała w swoim domu w Miami Beach.

Instagramerka otrzymała nakaz trzymania się z daleka od szkoły średniej. Na tym nie koniec, bowiem jest oskarżona również o włamanie do zajmowanego mieszkania, wtargnięcie do instytucji edukacyjnej i opieranie się funkcjonariuszowi. Można więc powiedzieć, że kobieta uzyskała pewien rodzaj sławy. Pytanie tylko czy właśnie o taki jej chodziło.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)