Ujął UFO na filmie. Wierzysz, że to obca cywilizacja?

Ujął UFO na filmie. Wierzysz, że to obca cywilizacja?

Ujął UFO na filmie. Wierzysz, że to obca cywilizacja?
Marcin Watemborski
14.06.2021 11:01, aktualizacja: 26.07.2022 14:26

Podczas kręcenia materiału, James Cawley zobaczył 2 szybko poruszające się obiekty. Co ciekawe, widać, jak przyspieszają. Czy na pustyni Moab latają kosmici? Oceńcie sami.

Od kilku tygodni ogromną popularność zyskują materiału przedstawiające niezidentyfikowane obiektyw latające, jak również teorie o istnieniu kosmitów. Ma to związek z raportem amerykańskiego rządu na temat UFO. Tak naprawdę nie ujawnia on zbyt wiele, a jego znaczna część jest utajniona.

James Cawley zarejestrował UFO (niezidentyfikowany obiekt latający, a nie kosmitów - przp. red.). Na filmie, który nagrał dronem DJI Mavic 2 Pro widać 2 malutkie owalne obiekty przemykające przez kadr. Po powiększeniu nagrania i puszczenia go w zwolnionym tempie widać, że przyspieszają one wraz z przejściem przez granice nagrania.

Moab UFOs?? What are these?

Jak tłumaczy artysta, najbardziej prawdopodobnym wytłumaczeniem pojawienia się wspomnianych kształtów jest to, że mogły to być ptaki czy nawet owady. Wspomina też, że w przeciągu ostatnich lat często spotkał się z podobnymi zjawiskami w specyficznych warunkach oświetleniowych. Praktycznie zawsze światło podświetlało lecący obiekt od tyłu. Jednocześnie Cawley zaznacza, że widział nagrane UFO lecące nad horyzontem i mieniły się niczym metal.

Po opublikowaniu filmiku, internauci bardzo szybko zaczęli snuć różne teorie. Według nich mógł być to dron DJI FPV albo pocisk. Tego drugiego jednak nie dałoby się ująć na nagraniu sprzętem Cawleya. Filmowiec mówi też, że dookoła było cicho i nie słyszał żadnego wystrzału ani bzyczenia silników obcego drona.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)