Ukradł iPhone’a i… wrzucił swoje zdjęcie na Instagrama właściciela

Ukradł iPhone’a i… wrzucił swoje zdjęcie na Instagrama właściciela
Kasia Piotrowska

10.07.2019 07:10, aktual.: 26.07.2022 15:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mogłoby się wydawać, że kieszonkowcy muszą wykazywać się sprytem. Przebiegłość tego złodzieja nie była jednak najwyższych lotów. Po tym jak ukradł iPhone’a, udostępnił swoje zdjęcie na profilu ofiary.

Kradzież smartfona jest dość powszechnym wykroczeniem. Często policja niewiele może zrobić, żeby złapać sprawcę. Tym razem złodziej ułatwił im zadanie. Wrzucił na konto instagramowe właściciela iPhone'a swoje selfie. Czy była to chwila nieuwagi czy zwykła głupota?

W czasach mediów społecznościowych, wystarczy chwila, aby jedno zdjęcie obiegło cały świat. Nie przewidział tego złodziej z Kearny w New Jersey. Po tym jak wrzucił na Instagrama swoje zdjęcie ze skradzionego smartfona, jego wizerunek udostępniła policja.

Post na oficjalnym fanpage'u policji z Kearny ma już ponad 250 udostępnień. Każdy, kto może pomóc zidentyfikować złodzieja, proszony jest o zgłoszenie takiej informacji mailowo lub telefonicznie. Biorąc pod uwagę, jak szybko takie posty mogą zyskać popularność, prawdopodobnie schwytanie sprawcy nie potrwa długo. Czy cena za sławę nie będzie dla niego zbyt wysoka?

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)