Umierający ojciec spełnił swoje ostatnie życzenie i poprowadził córkę do ołtarza

Umierający ojciec spełnił swoje ostatnie życzenie i poprowadził córkę do ołtarza
Źródło zdjęć: © © Law Tapalla / [Facebook](https://www.facebook.com/LawTapallaPhotography/)
Monika Homan

14.09.2018 12:57, aktual.: 14.09.2018 14:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ciężko chory Pedro Villarina marzył o tym, żeby poprowadzić swoją córkę do ołtarza. Udało się spełnić jego marzenie, a wzruszające zdjęcia będą wspaniałą pamiątką dla pary młodej.

Na pewno słyszeliście o tym, jak major Bronisław Karwowski, żołnierz podziemia niepodległościowego w czasie II wojny światowej, poprowadził swoją wnuczkę do ołtarza kilka dni przed swoją śmiercią.

Podobna historia miała niedawno miejsce na Filipinach. Ciężko chory ojciec Charlotte Villarin odprowadził pannę młodą do ołtarza. Ślub dokumentowała Law Tapalla i to właśnie ona zrobiła te wzruszające zdjęcia.

Po rocznej walce z rakiem, stan Pedro Villarina znacznie się pogorszył, więc jego córka wraz z narzeczonym postanowili przesunąć datę ślubu o dwa miesiące wcześniej. Wynajęli ambulans i pielęgniarkę. Początkowo myśleli, że ojciec będzie w stanie siedzieć na wózku, niestety mężczyzna okazał się zbyt słaby i został przewieziony na łóżku.

Ślub Charlotte i Marka był celebrowaniem miłości nie tylko dwójki młodych ludzi, ale również miłości między ojcem, a córką. Niestety Pedro Villarina zmarł trzy dni później. Jego córka mówi, że śmierć ojca jest dla niej niezwykle bolesna, ale cieszy się, że zdążył spełnić swoje marzenie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także