Urocza opowieść fotograficzna o jeżu, który wybrał się na biwak. Zobacz to przesłodkie stworzenie!

Urocza opowieść fotograficzna o jeżu, który wybrał się na biwak. Zobacz to przesłodkie stworzenie!

Urocza opowieść fotograficzna o jeżu, który wybrał się na biwak. Zobacz to przesłodkie stworzenie!
Źródło zdjęć: © © Azuki / [Instagram](https://www.instagram.com/hedgehog_azuki/)
Marcin Watemborski
18.10.2017 08:38, aktualizacja: 26.07.2022 18:18

Azuki to mały jeżyk z Japonii – wraz ze swoim opiekunem często wybiera się w różne podróże i przeżywa najrozmaitsze przygody. Tym razem Azuki udał się pod namiot, oczywiście nie zabrakło też spływu kajakowego. Zobaczcie jak miłość do zwierzęcia może stymulować kreatywność fotografa.

Azuki ma prawie 180 tysięcy fanów na Instagramie, którzy obserwują jego przygody. Malutki jeżyk przemierza w nich cały świat i jest prawdziwym awanturnikiem. Jego najnowsza wyprawa to udanie się na biwak. Malutkie stworzenie śpi pod namiotem, pływa kajakiem, a nawet je posiłek przy polowym stoliku. Nie zabrakło również w tym wszystkim drewna na ognisko oraz miniaturowego grilla.

Przygoda Azukiego pokazuje jak bardzo miłość do pupila może stymulować kreatywność. Na pewno każdy z was robił szalone zdjęcia swojemu psu lub kotu. Zwierzęta są wspaniałym impulsem do działania i wyzwolenia swojej wyobraźni. Jeśli nie wiecie, co robić w deszczowe dni – spójrzcie na swojego zwierzaka, z nim na pewno nie będziecie się nudzili.

Więcej zdjęc jeża Azuki znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)