Urocze portrety psiaków pokazują, że nasze czworonogi mają osobowość

Urocze portrety psiaków pokazują, że nasze czworonogi mają osobowość

Urocze portrety psiaków pokazują, że nasze czworonogi mają osobowość
Źródło zdjęć: © © [Elke Vogelsang](https://www.instagram.com/wieselblitz/)
Marcin Falana
28.03.2018 11:23, aktualizacja: 28.03.2018 13:23

Elke Vogelsang to niemiecka fotografka, której marzenie się spełniło. Po stresującym okresie w swoim życiu Elke zajęła się tym co kocha, czyli fotografią psów.

Elke Vogelsang jest zakochana w pasach, a dzięki specjalizacji w ich portretowaniu udaje się jej z tego żyć, wiec jej marzenie się spełniło. Początkowo fotografowanie psów było jedynie pasją, ale kiedy Vogelsang opublikowała swoje zdjęcia w Internecie, zaczęły wzbudzać duże zainteresowanie.

Posypały się zamówienia na portrety. Z czasem klientуw było coraz więcej, więc Elke postanowiła zająć się tą dziedziną fotografii zawodowo.

Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać, jak wyjątkowy jest każdy pies. Każdy z nich ma swój wyjątkowy charakter, dziwactwa i osobowość. Próbuję ująć to na moich zdjęciach.

Seria zdjęć "Dogsonality" jest rozszerzeniem cyklu zdziwionych psów, jednak tym razem fotografka postanowiła pokazać także inne miny psiaków. Jest to nieustający projekt więc z czasem możemy się spodziewać kolejnych zabawnych zdjęć czworonogów. Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie artystki.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)