Urocze zdjęcia psa i fretki. Są najlepszymi przyjaciółmi

Urocze zdjęcia psa i fretki. Są najlepszymi przyjaciółmi

Urocze zdjęcia psa i fretki. Są najlepszymi przyjaciółmi
Paweł Ziemiński
08.11.2019 14:17, aktualizacja: 26.07.2022 15:32

Słyszeliśmy i widzieliśmy wiele nietypowych przyjaźni między zwierzętami. Dla właścicieli pieszczochów to świetna okazja do dokumentowania ich przygód zdjęciami. Zobaczcie tę dwójkę, a wasz dzień na pewno stanie się lepszy.

Diana Grib jest właścicielką dwóch zwierząt domowych: suczki owczarka niemieckiego o imieniu Nova oraz fretki Pacco. Według tego, co mówi kobieta – zwierzaki oszalały na swoim punkcie od pierwszego wejrzenia i od tamtego czasu spędzają każdą chwilę razem.

Pierwsza w domu Diany pojawiła się Nova. Suczka była przyzwyczajana do innych gatunków zwierząt od małego – właścicielka przedstawiła jej szczury, koty oraz papugi. Nova bawiła się z nimi przez jakiś czas, ale traciła zainteresowanie. Z czasem pojawił się Pacco – przeurocza fretka.

Opiekunka zwierząt stwierdziła, że skoro Nova jest już dorosłym psem, to czas zrealizować swoje największe marzenie i sprowadzić do domu fretkę. W tym celu odwiedziła kilka hodowli tych łasicowatych stworzeń szukając takiej, która będzie dobrze dogadywała się z psami.

Sprowadzenie do domu Pacco było strzałem w dziesiątkę! Pies i fretka od razu stali się najlepszymi przyjaciółmi – do tego stopnia, że gdy Pacco śpi w kojcu Nowy, ta kładzie się obok i pilnuje go. Często też zwierzęta tulą się do siebie oraz bawią się ze sobą. Wygląda na to, że różnice w niczym im nie przeszkadzają i najważniejsza jest radość z życia!

Więcej przygód Nowy i Pacco znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)