Uroczy struś nową gwiazdą TikToka. Jego dziób kochają tysiące internautów

Uroczy struś nową gwiazdą TikToka. Jego dziób kochają tysiące internautów
Marcin Watemborski

21.07.2022 11:36, aktual.: 21.07.2022 13:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Poznajcie Emmanuela. Ten struś emu uwielbia stać przed obiektywem i niemal za każdym razem, gdy jego opiekunka nagrywa kolejny edukacyjny filmik, Emmanuel jej przerywa. Widać, że chce być w centrum uwagi. Internauci go pokochali.

Emmanuel to struś emu żyjący na farmie Knuckle Bump na południu stanu Floryda (USA). Jego właścicielka Taylor Blake postanowiła, że będzie nagrywała filmy na TikToka, w których tłumaczy zachowanie zwierząt na farmie i stara się uczyć odbiorców, jak opiekować się nad trzodą i nie tylko.

Szybko okazało się, że strusi rezydent jest po prostu urodzoną gwiazdą, chociaż chyba nie lubi TikToka. Praktycznie zawsze, prędzej czy później, gdy Taylor nagrywa filmiki, pojawia się on. W tle tylko słychać Blake, która krzyczy do Emmanuela, by się odsunął lub by przemyślał swoje zachowanie. Po skarceniu, przeważnie odchodzi, ale wygląda to po prostu przekomicznie. Oczywiście zdarzyło mu się zrzucić smartfona ze statywu.

29-letnia farmerka mówi, że Emmanuel jest bardzo trudny w wychowaniu. Nie wiadomo, dlaczego struś tak bardzo nie lubi nagrywania smartfonem. Być może wcale nie chce być w centrum uwagi i tak manifestuje swoje niezadowolenie? Tego nie wie nikt, poza nim samym. Jednak jedno jest pewne – internauci go uwielbiają, a jego zachowanie znacznie przełożyło się na popularność filmów autorstwa Taylor.

Co ciekawe, kręcenie filmów edukacyjnych nie jest dla Blake nowością. Robi to od prawie 10 lat. TikTok to po prostu kolejna platforma, które jej to umożliwiła. Dzięki popularności samego narzędzia, Taylor może łatwiej dotrzeć do odbiorców na całym świecie. Oczywiście z Emmanuelem przed obiektywem.

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także