Uśmiechnięte zwierzęta. Te zdjęcia rozweselą twój dzień

Uśmiechnięte zwierzęta. Te zdjęcia rozweselą twój dzień
Źródło zdjęć: © © [Dick van Duijn](https://www.instagram.com/dickvanduijn/)
Kasia Piotrowska

11.09.2019 08:20, aktual.: 26.07.2022 15:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niektóre zwierzęta mają bardzo bogatą mimikę, inne po prostu zawsze wyglądają na zadowolone z życia. Naucz się czegoś od nich i wrzuć na luz! Przy oglądaniu tych zdjęć nie sposób się nie uśmiechnąć.

Gatunkiem, który wygląda na wiecznie zadowolony z życia, bez wątpienia są kuoki. Ten, na pierwszy rzut oka podobny do szczura, kangurowaty występuje w południowo-zachodniej Australii oraz wyspach Rottnest i Bald. Wiele osób przybywających na ww. wyspy robi sobie zdjęcie z uroczym zwierzątkiem. Nic dziwnego - przyjacielskie stworzenia chętnie pozują do selfie.

Innym, równie często uśmiechającym się gatunkiem są foki. Kiedy wylegują się na plaży, łatwo ujrzeć ich sympatyczną minę. O ile jednak spodziewamy się bogatej mimiki po ssakach, zwłaszcza człekokształtnych, to kto by przypuszczał, że uśmiechają się również gady, a nawet owady.

Fotografowanie zwierząt, zwłaszcza tych żyjących na wolności nie należy do łatwych. Tym bardziej wrażenie robi uchwycenie na zdjęciu chwili i emocji, którą my ludzie interpretujemy jako radość.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)