Usuń tło ze swoich portretów w 5 sekund

Usuń tło ze swoich portretów w 5 sekund

Usuń tło ze swoich portretów w 5 sekund
Monika Homan
19.12.2018 08:19, aktualizacja: 02.03.2023 10:25

Chcesz usunąć tło ze swoich zdjęć, ale nie masz ochoty bawić się w odseparowywanie pierwszego planu? Możesz zrobić to jednym kliknięciem, a w dodatku w 5 sekund.

Jeśli z jakiegoś powodu chcesz usunąć tło ze swojego zdjęcia, ale nie masz czasu, albo po prostu nie chcesz zrobić tego ręcznie, z pomocą przyjdzie wam darmowa strona remove.bg. Jest zupełnie darmowa i pozwala jednym kliknięciem w ciągu pięciu sekund usunąć tło z portretów.

Obraz

Wystarczy, że wczytacie zdjęcie na głównej stronie, a algorytm wykona za was resztę pracy. Zdjęcie bez tła możecie pobrać w formacie PNG. Twórcy programu chwalą się, że remove.bg używa zaawansowanej sztucznej inteligencji do wykrywania pierwszego planu i oddzielania go od tła. Dodatkowe algorytmy mają na celu poprawę drobnych szczegółów.

Niestety program działa tylko kiedy na zdjęciu znajduje się jakaś osoba, ale jego twórcy zapowiadają, że w przyszłości chcą też wspierać inne rodzaje obrazów, na przykład zdjęcia produktów. W tym przypadku strona mogłaby być zdecydowanie bardziej użyteczna.

Obraz

Minusem jest niewielka rozdzielczość uzyskanego obrazu - jest to zaledwie 500 x 500 pikseli, ale to też w przyszłości ma ulec zmianie. Natomiast maksymalny plik, jaki możemy wczytać może zajmować 8 MB.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)