Uważaj na swój sprzęt podczas zleceń na ślubie. Nieuwaga drogo kosztuje

Uważaj na swój sprzęt podczas zleceń na ślubie. Nieuwaga drogo kosztuje
Monika Homan

10.09.2018 07:07, aktual.: 26.07.2022 17:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jesteś fotografem ślubnym? Uważaj na swój sprzęt. Podczas fotografowania w kościele zwykle zostawiamy torbę lub plecak ze sprzętem na którejś z kościelnych ławek, bo przecież nie sposób nosić tego ze sobą przez cały czas. Jak się okazuje - lepiej z tym uważać i mieć swój sprzęt cały czas na oku.

Thien Dinh ze Stanów Zjednoczonych padł ofiarą złodzieja podczas fotografowania ceremonii ślubnej. Mogłoby się wydawać, że w kościele, w którym zdecydowana większość osób to goście pary młodej, nie ma szansy na to, żeby ktoś wyniósł plecak fotografa. Jednak wystarczyła chwila nieuwagi i Thien został okradziony.

Wykonywał właśnie rodzinne zdjęcie po ceremonii w kościele w Kalifornii. Jego plecak leżał na brzegu ławki, w trzecim rzędzie. W kościele ktoś stłukł wazon z kwiatami i wszyscy skupili swoją uwagę na zamieszanie. Szybko wrócili jednak do grupowego zdjęcia, po chwili asystent fotografa zauważył, że sprzęt zniknął. Po 30 minutach poszukiwania fotograf zadzwonił na policję, żeby zgłosić kradzież.

Thien cieszy się, że nie stracił zdjęć swojego klienta. Poprzedniego dnia pracował do 1 w nocy, żeby zgrać zdjęcia z innego ślubu. Gdyby tego nie zrobił, karty prawdopodobnie zostałyby skradzione razem z plecakiem. Na szczęście (w nieszczęściu) uniknął tłumaczenia parze młodej, dlaczego nie ma zdjęć z ich ceremonii.

Jak widać sprzęt może zostać skradziony nawet w najbardziej nieoczekiwanym miejscu i czasie (właściwie to zwłaszcza wtedy), dlatego zawsze trzeba zwracać na niego uwagę i nie zostawiać go nawet na chwilę, jako łatwy łup dla złodziei.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)