Wideo stockowe to sprawdzony sposób na większe zarobki

Wideo stockowe to sprawdzony sposób na większe zarobki

Wideo stockowe to sprawdzony sposób na większe zarobki
Jacek Sopotnicki
24.07.2020 12:31, aktualizacja: 26.07.2022 14:49

Minął już jakiś czas od wielkiej zmiany w strukturach zarobków wprowadzonych przez lidera rynku fotografii stockowej - Shutterstock. Niektórzy dezaktywowali swoje konta inni czekają na to co się dalej wydarzy. Tymczasem jest świetny sposób na zarabianie naprawdę przyzwoitych kwot w bankach zdjęć. Jest nim wrzucanie większej ilości, dobrej jakości materiałów wideo.

Temat wideo stockowego nie jest jednak taki łatwy. Mnóstwo osób radzi sobie naprawdę dobrze z fotografią ale temat wideo jest im zupełnie obcy. Kiedy wchodzą klatki na sekundę, zasada 180 stopni, korekcja kolorów w skomplikowanych modułach DaVinci Resolve, Premiere Pro lub FInal Cut wiele osób po cichu się wycofuje.

W poniższym wideoporadniku krok po kroku wyjaśniam, jak się za ten temat zabrać, czyli jaki będzie potrzebny sprzęt, jakie są najlepsze parametry techniczne, tematy itd. Co najważniejsze są to sprawdzone informacje, do których dochodziłem metodą prób i błędów na przestrzeni lat. Stosowanie się do tych wskazówek przynosi mi obecnie bardzo dobre rezultaty.

How to SELL STOCK FOOTAGE in 2020 - Beginners Guide

Do filmu wgrane są polskie napisy, jeśli z zupełnie nieznanych mi powodów się nie wyświetlają trzeba kliknąć w kółko zębate i wybrać język polski. Powodzenia wideografowie!

Jeśli interesujesz się wystrojem wnętrz, prosimy - wypełnij tę ankietę. Dzięki za pomoc!
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)