Tajemnicze gry fotograficzne w Warszawie

Spacer i Gry Fotograficzne z Photopixo w Warszawie
Spacer i Gry Fotograficzne z Photopixo w Warszawie
Piotr Dopart

28.06.2011 07:00, aktual.: 01.08.2022 14:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

3 lipca o godzinie 10:00 w Warszawie odbędzie się kolejna już edycja Spaceru Fotograficznego. Organizowana przez Photopixo i magazyn fotograficzny Camerapixo po raz ósmy impreza połączona zostanie z nowym projektem-niespodzianką, kryjącym się pod nazwą Gry Fotograficzne.

Aby przekonać się czym dokładnie jest odbywająca się podczas Spaceru I. Edycja Gier Fotograficznych należy wziąć udział w evencie - organizatorzy są bowiem bardzo tajemniczy i zdradzają jedynie, że należy spodziewać się takich atrakcji, jak:

Fotografia na luzie, bez stresu, swobodne poruszanie się i fotografowanie wszystkiego i wszystkich wkoło, rozmowy, pytania, opinie.

Imprezę uatrakcyjnią również pokazy sprzętu (dzięki współpracy z firmami, takimi jak Canon, Wacom, Sony, RCS, Lowepro, MM Warszawa i Vertis), prezentacje multimedialne i fotokasty, a Spacerowicze będą mieli szansę porozmawiać z nauczycielami fotografii. Podsumowaniem Spaceru stać ma się specjalny numer magazynu fotograficznego Camerapixo, zawierający zdjęcia zrobione w trakcie eventu.

Najważniejszy aspekt Spaceru Fotograficznego to integracja środowiska fotografów, niezależnie od poziomu zaawansowania, wieku i używanego sprzętu oraz miłe spędzenie wolnego czasu. Po spacerze należy spodziewać się tradycyjnego konkursu fotograficznego z nagrodami, a także kilku niespodzianego - w tym oficjalnego otwarcia "nowej platformy spacerowej". Platforma ta pomóc ma wszystkim zainteresowanym w prowadzeniu i organizowaniu własnych spacerów fotograficznych i, jak obiecują organizatorzy, ma być interesująca i prosta w obsłudze.

Na Spacer Fotograficzny obowiązują zapisy, gdyż ilość miejsc jest ograniczona - szczegółowe informacje na ten temat znaleźć można na oficjalnej stronie imprezy: www.spacerfotograficzny.pl. Organizatorzy planują podobny event także we Wrocławiu i innych miastach, choć póki co nie podają konkretnych terminów.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)