W końcu zobaczymy lepszą jakość zdjęć na Facebook Messengerze - nawet do 4K!

W końcu zobaczymy lepszą jakość zdjęć na Facebook Messengerze - nawet do 4K!

W końcu zobaczymy lepszą jakość zdjęć na Facebook Messengerze - nawet do 4K!
Marcin Watemborski
22.11.2017 11:28, aktualizacja: 26.07.2022 18:15

Nie wiem jak was, ale mnie dość mocno irytowała jakość zdjęć przesyłanych za pośrednictwem Facebook Messengera. Często używam go do kontaktu z klientami i wysyłam im szybkie podglądy z poziomu telefonu. Facebook w końcu zauważył problem i wykonał spory ukłon w stronę użytkowników.

Facebook Messenger jest, poza mailem i telefonami, najpopularniejszym sposobem komunikowania się z klientami. Wiem, że wielu z was na pewno unika go jak ognia ze względu na politykę serwisu społecznościowego Facebook, ale jest grupa odbiorców, która używa go bez względu na to. Osobiście należę właśnie do niej, w końcu i tak nasze zdjęcia w dużej mierze skończą właśnie tam albo na Instagramie.

Obraz

Dotychczas mogliśmy wysyłać zdjęcia, które bez względu na natywną wielkość były skalowane do rozdzielczości 2K. Teraz Facebook ją podwoił i możemy bez problemu używać 4k, co konkretnie daje wymiary 4096x4096 pikseli. W porównaniach możecie zobaczyć różnicę między 2K (po lewej), a 4K (po prawej).

Obraz
Słyszeliśmy, że ludzie chcą wysyłać i otrzymywać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości za pomocą Messengera, a wysyłają ich miesięcznie ponad 17 miliardów. Usprawniliśmy wysyłanie by było bogatsze, ostrzejsze i lepsze niż kiedykolwiek.
Obraz
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)