Rysik Wacom Bamboo Stylus dla tabletów bez rysika

Wacom Bamboo Stylus dla tabletów iPad
Wacom Bamboo Stylus dla tabletów iPad
Krzysztof Basel

25.04.2011 07:05, aktual.: 01.08.2022 14:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

iPad oraz inne mobilne urządzenia Apple'a słyną z tego, że do ich obsługi nie jest potrzebny rysik. Firma Wacom wpadła na pomysł, aby stworzyć takie piórko, które "zwiększa atrakcyjność aplikacji do szkicowania". Ciekawe...

Obraz

Wacom Bamboo Stylus to pióro zaprojektowane specjalnie dla tabletów Apple iPad. Gadżet umożliwia robienie notatek, rysowanie, szkicowanie oraz inne formy kreatywnej ekspresji na popularnych tabletach Apple'a.

Dotyk zrewolucjonizował wprowadzanie danych i interakcje użytkownika z urządzeniem elektronicznym. Korzystanie z pióra Bamboo Stylus pozwala na rozszerzenie funkcjonalności wielu aplikacji na tablety multimedialne iPad i umożliwia użytkownikom wyrażanie siebie oraz spersonalizowanie swojej pracy. Pióro Bamboo Stylus to bardziej precyzyjny sposób robienia notatek w czasie spotkań czy wykładów oraz zapisywania luźnych pomysłów. Jest także narzędziem pozwalającym wyrazić i zobrazować myśli kreatywnych twórców.

Dzięki stylowemu wzornictwu (czarno-srebrna kolorystyka, przyjemny w dotyku metal o satynowej teksturze) oraz zapewniającej komfort ergonomii i zbalansowanej wadze pióra, korzystanie z niego przypomina używanie prawdziwego rysika. Dodatkowo, wysokiej jakości końcówka pozwala na dokładniejszą kontrolę.

Producent chwali się, że Wacom Bamboo Stylus jest doskonały do robienia odręcznych notatek, dodawania indywidualnych informacji do edytowanych dokumentów, rysowania czy szkicowania. Brzmi pięknie, ale zaraz, zaraz... Dodawanie rysika do tabletu, którego jedną z wielkich zalet jest brak rysika? Przecież funkcja Multi-Touch świetnie się sprawdza i do korzystania z iPada nie jest potrzebne dodatkowe piórko. Szkicowanie czy malowanie palcami bezpośrednio sprawia dużą przyjemność. Po co komu rysik w iPadzie? Gdyby ktoś jednak uznał, że to ciekawy gadżet, to zerknijcie na jego właściwości:

  • Gustowna czarno-srebrna kolorystyka i elegancki metal o satynowej teksturze
  • Końcówka o 25% cieńsza niż w przypadku konkurencji (6 mm vs. 8 mm)
  • Zbalansowana waga pióra
  • Gładka i miękka końcówka  najlepiej dopasowana do pracy z tabletem
  • Kompatybilne ze wszystkim tabletami multimedialnymi wykorzystującymi taką samą pojemnościową technologię dotykową co iPad
  • Wymienna stalówka pióra
  • Średnica pióra: 9 mm
  • Długość pióra: 120 mm
  • Waga pióra: 20 g

Pióro będzie dostępne od połowy maja w cenie 119 złotych.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)