Wanderlust – powstaje nowy reality show dla miłośników fotografii krajobrazowej

Wanderlust – powstaje nowy reality show dla miłośników fotografii krajobrazowej

Wanderlust – powstaje nowy reality show dla miłośników fotografii krajobrazowej
Marcin Watemborski
23.01.2017 11:46, aktualizacja: 26.07.2022 18:39

Zauważyliście, że ostatnio jest coraz więcej programów o fotografach i dla fotografów? Ten trend stale się rozwija. Program, który prezentujemy Wam tym razem, nie jest kolejnym konkursem, a reality show, w którym pokazani są fotografowie krajobrazów i ich praca.

Na pewno widzieliście „Gorączkę złota”, „Walkę o bagaż” albo inne popularnonaukowe reality show na Discovery Channel. Jeśli przypadły Wam one do gustu, „Wanderlust” pewnie również Wam się spodoba.

WANDERLUST 4K Premiere! California Travel, Desert Landscape Photography & Location Scouting

Idea programu jest prosa – Tony i Chelsea Northrup – gwiazdy świata fotografii na YouTube oraz miłośnicy podroży, przemierzają świat w poszukiwaniu pięknych scenerii. W każdej z nich spotykają się z fotografami, robią zdjęcia oraz podrzucają wiele przydatnych wskazówek.

WL02! GHOST TOWNS, Landscape & Environmental Portrait Photography Tips (in an Abandoned Mine!)

Pierwsze prace nad programem sięgają roku 2014, ale dopiero teraz ujrzał on światło dzienne. Ocenie na kanale znajdują się cztery 15-minutowe odcinki. Podróżnicy eksplorują w nich zakątki Ameryki, lecz niedługo mają pojawić się znane miejsca z całego świata, jak: Paryż, Machu Piccu czy Stambuł.

WL03! Ansel Adams, Sunsets & Sunrises, & Trespassing @ Alabama Hills

Nie wiemy póki co, kiedy pojawią się nowe odcinki serii. Jeśli chcecie być na bieżąco, obserwujcie kanał YouTube Tony’ego i Chelsea. Jest tam również wiele innych interesujących filmików.

WL04! Sunrise Landscape & Wildlife Photography, YOSEMITE!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)