„Warsaw 2016 – music of the city...” to czwarty film Motion Studio opowiadający o Warszawie

„Warsaw 2016 – music of the city...” to czwarty film Motion Studio opowiadający o Warszawie

„Warsaw 2016 – music of the city...” to czwarty film Motion Studio opowiadający o Warszawie
Źródło zdjęć: © Źródło: youtube.com
Marcin Watemborski
08.07.2016 05:58, aktualizacja: 08.07.2016 09:47

Michał Janiszewski to nasz czytelnik, który systematycznie podsyła nam swoje prace. Zajmuje się on tworzeniem filmów oraz timelapse'ów. Poznajcie jego najnowsze dzieło opowiadające o współczesnej Warszawie.

Dwa lata temu Michał Janiszewski stworzył autorski film - „Warszawa 2014 – miasto wiecznie żywe...”. Był to jego pierwszy timelapse, który spotkał się z szerokim uznaniem. Rok później wyprodukował „Warsaw 2015 Skymovie – city from the air...” - film widziany z ptasiej perspektywy. Tego samego roku powstał „Christmas Greetings – Warsaw 2015”, który pokazywał stolicę rozświetloną przez świąteczne dekoracje.

Stworzenie „Warsaw 2016 – music of the city...” zajęło prawie 4 miesiące. Tym, co po Warszawie oprowadza widza, jest muzyka – unikalny klimat i rytm stolicy. Skrzypaczka, która budzi miasto i jego mieszkańców, pokazuje zakamarki Warszawy oraz układa widza do snu.

Warsaw 2015 Skymovie - Warszawa z lotu ptaka (4K)

Stolica jest najprężniej rozwijającym się miastem w całym kraju – jest swego rodzaju tyglem kulturowo-społecznym, do którego wrzucono ludzi różnych narodowości zajmujących się najróżniejszymi zawodami świata. Każdego dnia jest inna, tak samo jak i jej mieszkańcy – jej cudowna chwilowość jest czymś pięknym. W Warszawie nie ma drugiego takiego samego dnia. Nigdy. I to właśnie chcieli pokazać twórcy projektu.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)