Darmowe warsztaty z Krystianem Bielatowiczem dla czytelnika Fotoblogia.pl

Darmowe warsztaty z Krystianem Bielatowiczem dla czytelnika Fotoblogia.pl

Krystian Bielatowicz
Krystian Bielatowicz
Hanna Rosół
24.03.2014 09:15, aktualizacja: 26.07.2022 20:00

Już 29 marca odbędzie się warszawska edycja CONS Project. W ramach tego wydarzenia będziecie mogli wziąć udział w darmowych warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Krystiana Bielatowicza. Mamy dla Was jedno gwarantowane miejsce!

Krystian Bielatowicz
Krystian Bielatowicz

CONS Project to platforma, która pozwala łączyć kreatywne idee artystów czerpiących inspirację z ulic wielkich miast. Warszawska edycja odbędzie się 29 marca 2014 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25. Celem projektu jest stworzenie przestrzeni łączącej różne dziedziny kultury miejskiej: streetartu, muzyki,

fotografii i deskorolki. Program wydarzenia tworzą darmowe warsztaty oraz towarzysząca im wystawa i jam session.

Obraz

Warsztaty fotograficzne poprowadzi Krystian Bielatowicz. Część praktyczną poprzedzi wykład, podczas którego zostaną omówione cechy gatunku street foto, podstawy kompozycji, wieloplanowości i światła. Uczestnicy wyjdą także poza mury Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, a najciekawsze zdjęcia zostaną zaprezentowane na wystawie pod koniec dnia.

Wszystkie warsztaty będą się odbywały w godzinach od 10:00 do 17:00 w dwugodzinnych blokach. Organizatorzy zapewniają uczestnikom wszelkie potrzebne materiały, a także przekąskę.

Regulamin i warunki udziału można znaleźć na stronie streeters.pl

Liczba uczestników jest ograniczona, ale dla czytelników Fotoblogii mamy gwarantowane jedno miejsce na warsztatach fotograficznych. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres redakcja@fotoblogia.pl

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)