Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [listopad 2016]

Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [listopad 2016]

Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [listopad 2016]
Źródło zdjęć: © © Mariola Glajcar
Studio Huśtawka
26.10.2016 20:43, aktualizacja: 26.07.2022 18:48

Przyszedł czas na spełnianie marzeń! Zespół Studio Huśtawka listopadowy harmonogram warsztatów ułożył tak, że każdy z nas ma swój ulubiony event. Na tych instruktorów czekaliśmy długo, a jedna z prowadzących przyleci do nas aż z Bejrutu! Wszystko po to, by się wzajemnie inspirować, dzielić wiedzą i doświadczeniem. My, fotografowie, widzimy świat nieco inaczej, dążymy do tego, by to, co nas zaciekawi, dostrzegł też odbiorca. Czyż fotografia to nie piękne rzemiosło? Czy nie warto zatrzymać się na chwilę i poświęcić tej pasji czas, po to, by mogła żyć na nowo? U nas na pewno znajdziesz coś, co sprawi, że ta jesień będzie cieplejsza!

Fotografia dziecięca w plenerze. Brzmi znajomo? Już 4 listopada ten temat przybliży nam Anna Podsiedlik. Będziecie mieć okazję poznać nie tylko techniczne zagadnienia przeprowadzania sesji zdjęciowych dzieci, ale też dowiecie się, jak pozyskiwać klientów i czym jest skuteczny marketing dla fotografa. Ania przedstawi Wam również proces retuszu zdjęć w Photoshopie, by każdy z Was mógł uzyskać zadowalające efekty.

©Anna Podsiedlik
©Anna Podsiedlik

Fotografia architektury, czyli jak sfotografować nowoczesny budynek, małą galerię lub starą kamienicę. Takie sztuczki zna Bernard Białorucki, którego zdjęcia można zobaczyć w takiej prasie, jak: Polityka, Wprost, czy Newsweek. Na tych warsztatach dużo nauczycie się o: roli światła w fotografii, odpowiednim sprzęcie i parametrach, korekcie perspektywy, oraz dowiecie się o specyfice rynku odbiorców. Datę 5 listopada musicie koniecznie zapamiętać!

©Bernard Białorucki
©Bernard Białorucki

Fotografia biznesowa - to temat warsztatów, które odbędą się 6 listopada. Inaczej sesja zdjęciowa przebiega w korporacji, inaczej w małym przedsiębiorstwie, a jeszcze inaczej w małym start-upie. Dla wszystkich tych klientów liczy się wizerunek, który chcą stworzyć , również przy pomocy fotografii. O tym, jak budować markę, jaką rolę odgrywa mowa ciała, i jak pracować ze zdenerwowanym prezesem, opowie Wam Marcin Mizerski.

©Marcin Mizerski
©Marcin Mizerski

Jak kreatywnie nagrać i zmontować ślub? Nie ma chyba pary młodej, która by nie chciała zaprosić dobrego kamerzysty na swój ślub. Tylko co to znaczy - dobrego? To ten, co ma super sprzęt i świeci lampą po oczach w kościele, a później kręci, jak to ciocia Stasia je kotleta w panierce ;) Wszyscy marzą o takim filmiku, a i jeszcze jedno, musi koniecznie trwać dwie godziny ;)

My mamy trochę inny pomysł na nagranie z wesela :) Zobaczcie filmy Pawła Sawickiego, a przekonacie się, co mamy na myśli i czego chcemy Was nauczyć już 7-8 listopada.

©Paweł Sawicki
©Paweł Sawicki

Fotografia surrealistyczna i konceptualna. O tym wydarzeniu już wspominaliśmy we wstępie! Trudno powiedzieć, czy ktoś w Polsce robi zdjęcia na takim poziomie, jak nasza Lara Zankoul, ale na pewno warto od niej się uczyć, a swoją wiedzą będzie się dzielić 12-13 listopada. Autorka takich zdjęć, że nie można odwrócić od nich oczu... które na długo są w pamięci człowieka. Prace Lary są sprzedawane na różnych aukcjach, a jej seria “The Unseen” spotkała się z ogromnym międzynarodowym uznaniem. Jej zdjęcia były publikowane w wielu magazynach, m.in. Magazine Image (okładka), Grazie, Public Art (Korea). Lara została także zauważona i nazwana przez CNN jedną z 10 najbardziej obiecujących artystów młodego pokolenia (poniżej 30-go roku życia) na Bliskim Wschodzie.

©Lara Zankoul
©Lara Zankoul

Warsztaty fotografii ślubnej. Jeśli chcesz się wyróżnić, musisz cały czas się rozwijać i uczyć od najlepszych. Oszczędzaj czas, spotykaj się z tymi, którzy już tę drogę przeszli, po to, byś Ty mógł uniknąć ich błędu. Wypracuj swój własny indywidualny styl robienia fotografii ślubnej, pomoże Ci w tym Adam Sobolewski - warszawski fotograf, kilkakrotnie nagradzany przez AGWPJA, uznany przez blog branżowy Bridelle m in. tytułem THE BEST OF BRIDELLE. Możecie go spotkać 17-18 listopada w naszym Studio.

Obraz
© © Adam Sobolewski

Warsztaty fotografia dziecięca w plenerze z niezwykle utalentowaną Mariolą Glajcar, która podzieli się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem oraz opowie o praktycznych stronach przeprowadzania sesji zdjęciowych, w nietuzinkowym stylu. Zdradzi Wam również sekretne triki obróbki zdjęć w Adobe Photoshop, a to wszystko 19 listopada. Warsztaty skierowane są do osób, które mają już pewne doświadczenie w przeprowadzaniu sesji, ale wciąż jeszcze chciałyby udoskonalać swoje umiejętności.

©Mariola Glajcar
©Mariola Glajcar

W dniu 20 listopadaKonrad Sieroń poprowadzi warsztaty Retusz reklamowy i podstawy fotomontażu, na których otrzymacie dawkę wiedzy na temat technik retuszu i montażu wielozdjęciowego. Na warsztatach będą poruszane takie tematy, jak: analiza obrazu, RAW- wywołanie plików, montaże wielu zdjęć, techniki retuszu oraz postprodukcja. Aby móc całkowicie skorzystać z warsztatów, należy znać podstawową obsługę Adobe Photoshop.

©Konrad Sieroń
©Konrad Sieroń

Już od dawna marzycie, aby wyrwać się z miasta i ruszyć w zupełnie inną przestrzeń? Może tam, gdzie czas wolniej płynie, telefony nie dzwonią, a umysł i dusza czerpie tylko pozytywną energię. Jedź z nami w Tatry 24-27 listopada i połącz podróżowanie z praktycznymi warsztatami fotograficznymi Tatry – fotografia krajobrazowa i nocna. Patrząc przez obiektyw, zobaczysz niezapomniane wschody i zachody słońca i zdobędziesz wiedzę, jak je fotografować, by wyłonić z nich prawdziwe piękno. Warsztaty poprowadzi Paweł Uchorczak .

©Paweł Uchorczak
©Paweł Uchorczak

ABC fotografii – 10h kursu fotografii cyfrowej w praktyce. Kurs dla tych, którzy dopiero są na początku swojej przygody z fotografią. Doświadczony fotograf – Tomek Dyczewski, wytłumaczy podstawowe terminy, pokaże ustawienia na Twoim sprzęcie i omówi, jakie czynniki składają się na dobre ujęcie. Jeśli chcecie zaoszczędzić czas i uczyć się od profesjonalistów – ten warsztat jest na pewno dla Was. Widzimy się 26 listopada.

©Tomasz Dyczewski
©Tomasz Dyczewski

Fotografia kulinarna bez tajemnic! Macie ochotę robić smakowite zdjęcia? Macie okazję już 26-27 listopada. Nasze warsztaty to połączenie wiedzy o stylizacji, kompozycji i oświetleniu – podanej w przystępnej formie, tak abyś mógł czerpać garściami i robić zdjęcia, o jakich zawsze marzyłeś. Warsztaty poprowadzi Olek Iwaszkiewicz – fotograf z zamiłowania i wykształcenia. Współpracuje z wieloma największymi agencjami reklamowymi. Jego zdjęcia pojawiają się między innymi na łamach: “Elle Deco”, “Dom i Wnętrze”, “Architektura”, “Twój Styl”, “Marianne Bydleni”, “Moderni Dom” i w wielu kampaniach reklamowych.

©Olek Iwaszkiewicz
©Olek Iwaszkiewicz

Lightroom i Photoshop bez tajemnic! Warsztaty dla początkujących. 27 listopada Konrad Grymin wytłumaczy zasady korzystania z najważniejszych narzędzi obydwu programów. Ponadto, przedstawi Wam najważniejsze etapy w obrabianiu zdjęć oraz odpowie na każde pytanie związane z tematem szkolenia.

© Konrad Grymin
© Konrad Grymin

Partnerem naszych warsztatów jest fotoblogia.pl

Zapraszamy :)!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)