Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [luty 2017]

Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [luty 2017]

Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [luty 2017]
Źródło zdjęć: © ©Radosław Kwasiborski
Studio Huśtawka
17.01.2017 10:53, aktualizacja: 26.07.2022 18:40

Cześć! Jeśli chcesz wyrwać się z zimowego snu, to... zapraszamy do Studia Huśtawka :) Gwarantujemy potężną dawkę praktycznej wiedzy, doświadczonych prowadzących i dobrą zabawę :) Poniżej harmonogram szkoleń, który dla Was przygotowaliśmy - jak zawsze zawiera on szkolenia idealne dla osób początkujących (w tym nasz kultowy warsztat "Oświeć się!"), jak i te skierowane do poszukujących specjalistycznej wiedzy :) Do zobaczenia! :)

Karol Nienartowicz uwiecznia na zdjęciach zapierające dech w piersiach górskie krajobrazy. Dodatkowo uwielbia dzielić się wiedzą i zdobytym doświadczeniem, dlatego zaprasza na warsztaty fotografii krajobrazowej w Tatrach, które odbędą się w dniach 2-5 lutego, 2017r.

Obraz
© ©Karol Nienartowicz

4 lutego to nietypowe warsztaty -z archiwum fotografii - mokry kolodion. W czasach, gdy wszyscy podążają za nowościami, nasz prowadzący, Michał Sitkiewicz, zaprasza na spotkanie ze szlachetną techniką fotograficzną, jaką jest mokry kolodion, czyli proces stworzenia zdjęć na szkle.

Obraz
© ©Michał Sitkiewicz

O tym, jak zrobić dobre zdjęcie, mówi się dużo i często. Mniej o tym, jak je przygotować do druku… Jesteśmy przekonani, że “Fotografia zaczyna się w głowie i kończy na papierze”, dlatego zaprosiliśmy do współpracy eksperta, Michała Wiatrowskiego, który 5 lutego opowie o druku fotografii i zarządzaniu kolorem. Warsztaty mają charakter praktyczny i odbędą się w galerii EIZO.

Obraz
© ©Michał Wiatrowski

11 lutego bierzemy pod lupę Fotografię wnętrz - to znacznie więcej niż zdjęcie wyposażenia. Prowadzący warsztaty - Bernard Białorucki, ma za sobą 20 lat doświadczenia, tysiące sfotografowanych wnętrz i wiele publikacji. Ma też niekwestionowane zdolności dydaktyczne i umiejętność przekazania trudnych rzeczy, w sposób jasny i zrozumiały.

Obraz
© ©Bernard Białorucki

Oktawian Górnik 18 lutego opowie o dobrej fotografii mody: pracy zespołowej, ukazaniu konceptu marki i pokazaniu czegoś więcej niż ‚ciuchów”. Razem z Wami zbuduje sety oświetlenia idealne do zdjęć fashion - będzie służył wiedzą i doświadczeniem podczas Waszej pracy z profesjonalną ekipą (dwie modelki, wizażysta, fryzjer, stylista).

Obraz
© ©Oktawian Górnik

19 lutego odbędą się warsztaty Prowokuj kadrem: akt i bielizna w ujęciu glamour. To szkolenie w formie instruktażu - sesji zdjęciowej, podczas której nasz prowadzący – Radosław Kwasiborski – podzieli się swoim doświadczeniem i udzieli cennych wskazówek.

Obraz
© ©Radosław Kwasiborski

20-21 lutego, to dwudniowy kurs: Jak kreatywnie nakręcić i zmontować ślub, poświęcony filmowaniu lustrzankami. Warsztaty łączą w sobie część praktyczną poświęconą technikom nagrywania (dzień I, Studio Huśtawka), ze wspólnym montażem stworzonego materiału (dzień II, Galeria EIZO).

Marta i Grzegorz | trailer ślubny

Portret. Siła Prostoty. MAN edition, to nowa odsłona kultowych szkoleń prowadzonych przez Arcadiusa Mauritza. 25 lutego skupimy na na fotografii męskiej: dowiesz się, czym różni się od kobiecych portretów, jak „rzeźbić światłem” i stworzyć zdjęcie, które przykuwa uwagę.

Obraz
© ©Arcadius Mauritz

„Oświeć się!” - oświetlenie studyjne dla początkujących, to najpopularniejsze szkolenie w naszej ofercie. 26 lutego oswoimy Was z pracą w studiu, zapoznacie się ze sprzętem i zbudujecie sety oświetlenia. Ogromna wiedza i profesjonalne szkolenie pod okiem Mariusza Tokajuka, będą idealnym wprowadzeniem do pracy w studiu.

Obraz
© ©Mariusz Tokajuk

26-27 lutego to dwudniowe, ekskluzywne warsztaty poświęcone fotografii kulinarnej. Nasz ekspert - Olek Iwaszkiewicz, zaprasza Was do swojego prywatnego atelier, gdzie w kameralnej grupie (maksymalnie 6 osób) dowiecie się, jak „zamrozić ruch” i walczyć z czasem, by stworzyć zachwycające ujęcia jedzenia.

Obraz
© ©Olek Iwaszkiewicz

Partnerem warsztatów jest portal Fotoblogia.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)