Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [styczeń 2017]

Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [styczeń 2017]

Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [styczeń 2017]
Źródło zdjęć: © ®Emil Biliński
Studio Huśtawka
09.12.2016 23:12, aktualizacja: 26.07.2022 18:43

Cześć! Nowy Rok, nowe postanowienia? Jeśli jest wśród nich rozwój swoich umiejętności, to zachęcamy do poznania harmonogramu szkoleń na styczeń. Staraliśmy się dostosować go do Waszych oczekiwań, dlatego znajdą się w nim zarówno kursy dla początkujących fotografów, jak i osób, które poszukują specjalistycznej wiedzy. Mamy nadzieję, że w naszym bogatym i różnorodnym portfolio szkoleniowym, znajdziesz warsztaty, które Cię zainteresują.

Nowy Rok rozpoczynamy 8 stycznia od warsztatów przeznaczonych dla miłośników czarno-białych kadrów. Retusz B&W poprowadzi ceniony Arcadius Mauritz, który uświadomi Wam, czego unikać, na co poświęcić odrobinę więcej uwagi w procesie postprodukcji B&W. A to wszystko po to, aby Wasze fotografie miały zdecydowanie większą szansę na wyróżnienie się z potoku zdjęć zalewających naszą rzeczywistość.

Obraz
© ®Arcadius Mauritz

Datę 15 stycznia powinni w swoich kalendarzach zapisać wszyscy Ci, którzy zachwycają się fotografią BEAUTY. Intensywny, 10-godzinny kurs, który poprowadzi Emil Bilinski, pozwoli Ci poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć praktyczne umiejętności oraz stworzyć kadry, które spełnią Twoje oczekiwania.

Obraz
© ®Emil Biliński

Fotografia dziecięca w studio to dla wielu osób wciąż wyzwanie... Jak sobie poradzić z trudnymi sytuacjami? Jak zwrócić na siebie uwagę dziecka i jak rozmawiać z rodzicami? O tym, i o wielu innych czynnikach warunkujących studyjne zdjęcia maluchów, opowie 16 stycznia Anna Podsiedlik. Dodatkowo, w ramach części praktycznej, wykonacie zdjęcia czwórce uroczych modeli :)

Obraz
© ®Anna Podsiedlik

Weekend 21-22 stycznia upłynie nam pod znakiem zmysłowych i intymnych aktów artystycznych, tworzonych na warsztatach, które poprowadzi mistrz delikatności i światłocienia - Albert Finch. Towarzyszyć nam będą dwie wyjątkowe modelki, które przez swoją emocjonalność i ekspresję, pomogą Wam stworzyć upragnione kadry.

Obraz
© ®Albert Finch

Koniec miesiąca jest bardzo intensywny :) rozpoczynamy dwudniowymi warsztatami, 26-27 stycznia, podczas których prowadzący - Amadeusz Andrzejewski - wprowadzi uczestników w podstawy filmowania i postprodukcji wideo. Poniżej backstage nagrany na jednym z naszych warsztatów:

Warsztaty z podstaw filmowania - backstage

Ostatni weekend stycznia to trzy intensywne kursy... Na początek kurs dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z fotografią. 28 stycznia zapraszamy na 10-godzinny, intensywny kurs ABC, czyli fotografii cyfrowej w praktyce.. Poprowadzi go Konrad Grymin, który jest nie tylko genialnym fotografem i retuszerem, ale też ma ogromne umiejętności dydaktyczne - gwarantujemy potężną dawkę wiedzy.

Obraz
© ®Konrad Grymin

Konrad poprowadzi też zajęcia, na których zdobędziesz wiedzę o retuszu w programach Lightroom i Photoshop. Na te warsztaty zapraszamy Was 29 stycznia, do galerii EIZO Polska, gdzie pracując w komfortowych warunkach, zdobędziecie praktyczne umiejętności.

Obraz
© ®Konrad Grymin

28-29 stycznia, to specjalistyczne warsztaty: kompendium wiedzy z fotografii produktowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak fotografować szkło, metal, porcelanę, jak tworzyć kompozycje i korzystać z efektów specjalnych, to gwarantujemy, że Olek Iwaszkiewicz przekaże Ci tę wiedzę. Dodatkowo, dla Waszego komfortu, zajęcia odbywają się w prywatnym atelier prowadzącego, gdzie korzystacie z profesjonalnego sprzętu takich marek jak Elinchrom i Broncolor.

Obraz
© ®Olek Iwaszkiewicz

Jeśli pojawią się jakieś pytania, to zachęcamy do kontaktu.

Partnerem naszych warsztatów jest fotoblogia.pl

Do zobaczenia!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)