Ruszają warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem i Jakubem Kaźmierczykiem. Zniżka dla naszych czytelników!

Ruszają warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem i Jakubem Kaźmierczykiem. Zniżka dla naszych czytelników!

Ruszają warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem i Jakubem Kaźmierczykiem. Zniżka dla naszych czytelników!
Marcin Falana
18.04.2016 18:25, aktualizacja: 26.07.2022 19:06

Zbliżają się wyjazdy wakacyjne, z których każdy chce przywieźć wspaniałe zdjęcia. Pomóc w tym mogą warsztaty fotografii podróżniczej z naszymi blogerami: Marcinem Dobasem i Jakubem Kaźmierczykiem. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy specjalną zniżkę na zakup warsztatów.

Warsztaty ukierunkowane są na fotografię podróżniczą. Marcin Dobas będzie poruszać zarówno kwestie praktyczne: co zabrać, jakie akcesoria przydatne są fotografowi w podróży, jak przygotować się do wyjazdu na którym chcemy robić zdjęcia (wyszukiwanie tematów, miejsc), jak również kwestie dotyczące trudności jakie niesie ze sobą fotografowanie odmiennych kultur, ludzi czy fotografowanie dzikich zwierząt. Co zrobić by zdjęcia miały w sobie „to coś” i były czymś więcej niż tylko zwykłą dokumentacją podróżniczą. Z kolei Jakub Kaźmierczyk pokaże między innymi, jak dokonać obróbki zdjęć portretowych na przykładzie zdjęć zrobionych podczas pleneru.

Obraz

Fotografia podróżnicza jest specyficzną dziedziną, która łączy w sobie zarówno fotografie: portretową, krajobrazową, jak i przyrodniczą. Dlatego też tematyka warsztatów wybiega daleko poza tematy ściśle związane z samym podróżowaniem i robieniem zdjęć na wyjeździe.

OFERTA SPECJALNA DLA CZYTELNIKÓW

[b]Na warsztaty możecie się zapisać na stronie [url=http://wyprawyfoto.com.pl/pl/warsztaty-fotograficzno-podroznicze/]www.wyprawyfoto.com.pl[/url]. Organizatorzy przygotowali dla naszych czytelników specjalną ofertę - wystarczy się powołać na Fotoblogia.pl, aby otrzymać 100 zł zniżki od regularnej ceny i zapłacić 799 zł![/b]

Marcin i Kuba postarają się przekazać kompleksową wiedzę o: filtrach, lampach błyskowych, kalibracji monitora czy post-processingu. To spora dawka praktycznych umiejętności możliwych do wykorzystania choćby przez fotografów przyrodniczych, ślubnych czy sportowych. Nie ma znaczenia przecież czy używamy lampy błyskowej by doświetlić fokę czy człowieka. Podobnie wiedza o kalibracji monitorów i post-processingu przydatna jest każdemu fotografowi.

Marina
Marina© © Hotel Port Łeba

Jeżeli chodzi o sprzęt to nie ma znaczenia marka, model czy wiek posiadanego sprzętu. Nie ma znaczenia czy jest to lustrzanka czy bezlusterkowiec. Ważne by było to aparat z wymienną optyką. Jeżeli masz w domu statyw, jakieś filtry i kilka obiektywów weź ze sobą – przydadzą się w terenie. Jeżeli nie masz, to na warsztatach będzie możliwość wypożyczenia do testów i pracy m.in.: statywów, filtrów czy sprzętu fotograficznego firm, które zaprosiliśmy do współpracy.

Zdjęcie z Hotelu Port Łeba
Zdjęcie z Hotelu Port Łeba© © Hotel Port Łeba

Pierwsze w tym roku majowe warsztaty odbędą się w ośrodku zlokalizowanym na terenie Portu Jachtowego, w malowniczej marinie – najpiękniejszej części Łeby, w odległości 200 m od plaży i 1,5 km od centrum miasta. Ośrodek jest otoczony wydmami i lasami sosnowymi i położony u ujścia rzeki Łeby, dzięki czemu stanowi wspaniałe miejsce wypadowe na plenery zdjęciowe. Dodatkowo zaletą tej lokalizacji jest bliskość Słowińskiego Parku Narodowego z wydmami. Więcej informacji na temat noclegu można znaleźć na stronie Hotelu Port Łeba.

Więcej informacji na temat warsztatów, w tym szczegółowy plan i harmonogram, znajdziecie na stronie wyprawyfoto.com.pl.

WARSZTATY FOTOGRAFI PODRÓŻNICZEJ

  • [b]Prowadzący: Marcin Dobas i Jakub Kaźmierczyk[/b]

  • [b]Termin: 12-15 maja 2016r.[/b]

  • [b]Czas trwania[/b]: 4 dni

  • [b]Lokalizacja[/b]: Port Jachtowy w Łebie / Słowiński Park Narodowy

  • [b]Cena:[/b] regularna: 899 zł, ze zniżką dla czytelników Fotoblogia.pl: [b]799 zł[/b]

  • [b]Więcej informacji:[/b] [url=http://wyprawyfoto.com.pl/pl/warsztaty-fotograficzno-podroznicze/]wyprawyfoto.com.pl[/url]

  • [b]Zobacz także:[/b] [url=https://www.facebook.com/events/206138116436470/permalink/206442226406059/]Facebook[/url]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)