Warsztaty fotografii portretowej z Wiktorem Franko

Warsztaty fotografii portretowej z Wiktorem Franko
Źródło zdjęć: © © Wiktor Franko
Redakcja Fotoblogia.pl

11.07.2016 09:09, aktual.: 26.07.2022 18:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fotografia portretowa jest jedną z najtrudniejszych odmian tej pięknej sztuki. Wymaga ona od fotografa doskonałego warsztatu oraz nawiązania świetnej współpracy z jego bohaterem. Wiktor Franko już niedługo pomoże Wam okiełznać ten gatunek fotografii.

Warsztaty będą trwały cały dzień, w małych 10-osobowych grupach. Zostaną one zrealizowane w sześciu miastach Polski. Oprócz modelki oraz oczywiście Wiktora, na warsztatach będziecie mogli przetestować całą gamę sprzętu marki Olympus. Przewidziana jest również przerwa kawowa oraz obiad.

Dla użytkowników będą dostępne obiektywy Olympus Zuiko, które zostały zaprojektowane po to, by sprostać oczekiwaniom profesjonalistów oraz zaawansowanych miłośników fotografii. Oprócz lekkości i kompaktowego wzornictwa zapewniają najwyższą jakość obrazu.

Obraz

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona i o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. By dostać się na spotkanie należy zakupić obiektyw M. Zuiko oraz wypełnić formularz na stronie internetowej Olympusa.

Wiktor Franko ukończył filologię polską na Akademii Świętokrzyskiej. Droga życiowa poprowadziła go w stronę fotografii, z którą związany jest do dziś. Franko działa artystycznie oraz komercyjnie, jest autorem wielu publikacji oraz wystaw – polskich jak i zagranicznych.

Obraz

W swojej twórczości Franko często posługuje się motywami i nawiązaniami literackimi pokazującymi silny wpływ surrealizmu. Jego prace to klasyczne czarno-białe portrety oraz konceptualne zdjęcia, wyciągnięte z innego świata. W zbiorach Wiktora znajdują się również liczne fotografie modowe i lifestylowe.

Miejsca i terminy warsztatów:

  • Warszawa – 14.07.2016
  • Kraków – 28.07.2016
  • Szczecin – 2.08.2016
  • Bydgoszcz – 9.08.2016
  • Lublin – 17.08.2016
  • Łódź – 23.08/.2016

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej, poświęconej warsztatom.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)