Małecki, Łuczak i Lach nauczą Cię kręcić krótkie filmy

Zdjęcie z filmu "Winda do Nieba"
Zdjęcie z filmu "Winda do Nieba"
Źródło zdjęć: © © Piotr Małecki
Hanna Rosół

13.03.2014 15:33, aktual.: 26.07.2022 20:01

Rozpoczyna się rekrutacja na warsztaty krótkich form multimedialnych organizowane przez Fundację Napo.

Piotr Małecki, Michał Łuczak i Adam Lach poprowadzą warsztaty multimedialne organizowane przez Fundację Napo. Oferta skierowana jest do twórców, którzy poza robieniem zdjęć chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i rozwinąć umiejętności w kierunku realizacji krótkich form dokumentalnych z wykorzystaniem filmu, dźwięku i fotografii. Warsztaty są szansą na realizację nowego projektu, ale także okazją do czerpania z doświadczeń fotografów, którzy tworzą i publikują długoterminowe projekty oraz są laureatami najważniejszych polskich i światowych nagród w kategoriach fotografia i multimedia.

Obraz

Współorganizatorem warsztatów jest Short Docs Media, a patronują im Fotoblogia.pl, „Doc! Photo Magazine“, „Digital Camera“ oraz portal creatives.waw.pl .

Osoby chętne na udział w warsztatach powinny mieć podstawowe umiejętności rejestracji materiału wideo oraz obsługi programów służących do montażu filmów. Zajęcia prowadzone będą w dwu- lub trzysobowych grupach, a ich program będzie obejmował wszystkie etapy realizacji krótkiego filmu multimedialnego: od przygotowań aż do ostatecznego montażu i projekcji.

Warsztaty odbędą się 12-16 maja 2014 r. w Warszawie. Koszt udziału wynosi 2500 zł, a liczba uczestników jest ograniczona do 6 osób.

Do projektu zostaną zakwalifikowane osoby wybrane na podstawie nadesłanego formularza, który dostępny jest tutaj.

Zgłoszenia można przesyłać do 20 kwietnia 2014 r. Lista uczestników zostanie ogłoszona najpóźniej 28 kwietnia stronie www.fundacjanapo.pl oraz www.napoimages.com.

Ewentualne pytania dotyczące warsztatów należy kierować pod adres workshop@napoimages.com .

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.napoimages.com .

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)