Warsztaty: wspaniałe zdjęcia z podróży

Warsztaty: wspaniałe zdjęcia z podróży

Warsztaty: wspaniałe zdjęcia z podróży
Mateusz Gołąb
06.04.2010 14:33, aktualizacja: 01.08.2022 15:24

10 kwietnia w Warszawie odbędą się warsztaty "Fotografia w podróży" które poprowadzą doświadczeni podróżnicy i fotografowie, między innymi Piotr Trybalski. Jest to jak najbardziej właściwa osoba, na właściwym miejscu, która opowie co, jak i czym fotografować podczas swoich podróży.

10 kwietnia w Warszawie odbędą się warsztaty "Fotografia w podróży" które poprowadzą doświadczeni podróżnicy i fotografowie, między innymi Piotr Trybalski. Jest to jak najbardziej właściwa osoba, na właściwym miejscu, która opowie co, jak i czym fotografować podczas swoich podróży.

Warsztaty "Fotografia w podróży" to okazja do tego, aby posłuchać profesjonalistów, którzy przez lata wypracowali swoje sposoby radzenia sobie z problemami, jakie można napotkać na fotograficznej drodze. Wykładowcami warsztatów są:

 • **Piotr Trybalski **- dziennikarz i podróżnik, który fotografował na (prawie) wszystkich kontynentach. Przez 10 lat zarządzał serwisem internetowym Podroze.onet.pl, pisał i fotografował m.in. do Polityki, Podróży, Przekroju, National Geographic,  Poznaj Świat, Vivy. Organizuje doroczny Festiwal Podróżników Trzy Żywioły w Krakowie.
 • Marek Waśkiel - fotografik, dziennikarz, podróżnik pracujący m.in. dla magazynów National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat, Poznaj Świat, Twój Urlop, tygodników i dzienników: Rzeczpospolita, DZIENNIK.
 • Monika Dyba - przez wiele miesięcy pracowała jako fotograf na transatlantyku. Do jej obowiązków należało fotografowanie gości i odwiedzanych zakątków świata. Jako fotoedytor pracowała w magazynach: \Wiedza i życie\
 • \Ładny Dom\
 • \Dlaczego\
 • \Poznaj Świat\
 • \Podróże\
 • \Computerworld\
 • \PCWorld\
 • \CIO\
 • CEO. Obecnie pracuje dla wydawnictwa IDG SA. Przed laty ukończyła szkołę fotograficzną, obecnie studiuje grafikę na wydziale \Sztuki Nowych Mediów\ w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych.
 • Piotr Czechowski - jeden z głównych pomysłodawców i współzalożycieli Białostockiej Grupy Fotograficznej (http://www.bgf.pl), która zrzesza fotografików-amatorów z Białegostoku jak i okolic. Swoje prace prezentował zarówno na wystawach BGF, jak również w indywidualnych projektach oraz w prasie branżowej. Laureat licznych konkursów fotograficznych. Od póltora roku zdobywa nowe doświadczenia (spokrewnione z fotografią) jako operator kamery, pracując między innymi dla TVP Białystok, TVP Warszawa czy też TV Silesia. Uczestniczył w warsztatach operatorskich Camerimage w Łodzi prowadzonych przez najlepszych na świecie w tej branży.

Wśród omawianych tematów znajdziecie takie jak: gdzie i kiedy warto fotografować, jak przygotować się do fotograficznej podróży, jak zdobyć przychylność tubylców, czy lustrzanka jest dobra na wszystkie okazje, a nawet czy na fotografii podróżniczej można zarobić.

Warsztaty zaczynają się o 9.30 w sobotę 10.04.2010 w Centrum Konferencyjno-Kongresowym na ul. Bobrowieckiej 9. Koszt to dokładnie 207 zł, a koniecznej rezerwacji dokonacie tutaj.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)