Warsztaty z mistrzem fotografii aktu Łukaszem Marciniakiem

Warsztaty z mistrzem fotografii aktu Łukaszem Marciniakiem11.07.2014 15:01
Warsztaty z mistrzem fotografii aktu Łukaszem Marciniakiem
Źródło zdjęć: © © Łukasz Marciniak
Redakcja Fotoblogia.pl

Studio Huśtawka zaprasza na kolejną, trzecią odsłonę cyklu warsztatów „Mistrzowie Fotografii”, którym patronuje Fotoblogia.pl.

Ostatni lipcowy weekend (26-27 lipca) Studio Huśtawka odwiedzi Łukasz Marciniak. Mistrz, estetyk i perfekcjonista. Fotograf, którego nie powinno się przedstawiać. Jego zdjęcia wielokrotnie zdobiły okładki magazynów takich jak m.in. CKM i Playboy, a ostatnio również VOLO Magazine. Poprowadzi u nas warsztat aktu w ujęciu komercyjnym.

Łukasza cechuje dbałość o detale, perfekcja oraz świetny kontakt z ekipą. W jego fotografii nie ma miejsca na przypadkowe kadry. Podczas warsztatów będzie możliwość pracy z doświadczoną, pracującą na najwyższym poziomie modelką – Joanną Mandat – zdjęcie z jej udziałem wygrało prestiżowy konkurs FOTOEROTICA.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/5]

Ponadto na warsztacie poruszone zostaną kwestie m.in. odpowiedniego doboru światła, zasad pracy na planie zdjęciowym, profesjonalnej obróbki zdjęć. Dowiecie się na co szczególnie zwrócić uwagę, co zrobić, aby uchwycić ten odpowiedni moment, który da Wam wymarzone zdjęcie oraz publikację. Z całą pewnością jest to warsztat stworzony dla koneserów kobiecego piękna. Jeżeli należysz do osób, które chcą je przedstawiać w jawny i estetyczny sposób, nie może Cię na nim zabraknąć. To warsztat bez kompromisów – perfekcyjny!

Termin:

26-27 lipca 2014 r.

w godz. 9:00-17:00

Miejsce:

Studio Huśtawka

ul. Jana Kazimierza 35/37 lok. 327

Warszawia

Prowadzący:

Cena:

799 zł

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.studiohustawka.pl w zakładce warsztaty oraz na Facebooku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)