Weź udział w Kiermaszu Fotografii na Placu Kasztelańskim

Weź udział w Kiermaszu Fotografii na Placu Kasztelańskim

Weź udział w Kiermaszu Fotografii na Placu Kasztelańskim
Źródło zdjęć: © © rawpixel.com
Marcin Watemborski
01.09.2017 07:50, aktualizacja: 26.07.2022 18:21

Kiermasz Fotografii to spotkanie dla ludzi, którzy cenią sobie fotografię w jej fizycznym wymiarze, nie tylko jako pliki na dysku komputera. Teraz i wasze prace mogą wziąć udział w Kiermaszu, dzięki czemu wiele osób je zobaczy, a być może ktoś nawet kupi.

Podczas Kiermaszu Fotografii, który odbędzie się 24 września w godzinach 13-17 na Placu Kasztelańskim w Warszawie , będziecie mogli wystawić swoje prace. Wojtek Moskwa, organizator Ściany Fotografii (na sprzedaż), zachęca do przesyłania zgłoszeń.

Na placu powstanie specjalne rusztowanie pod namiotem, do którego będą przytwierdzone trytkami zdjęcia przeznaczone do sprzedaży. Tematyka jest dowolna, jednak wydarzenie jest przeznaczone dla rodzin z dziećmi, więc organizator prosi, by unikać odkrytej nagości. Wymogiem jest dostarczenie zdjęcia w ramie i to, by można było je w łatwy i szybki sposób przytwierdzić do rusztowania.

Wśród autorów wystawianych prac znajdą się takie nazwiska jak: Rolke, Wardak, Woś i Piotrowski. Wasze zdjęcie mogą zawisnąć tuż koło twórczości mistrzów. Macie czas na wysłanie swoich zgłoszeń do 8 września na adres mailowy: kiermaszfotografii@gmail.com. Szczegóły odnośnie całego wydarzenia zostaną wam przesłane około 2 tygodni przed wydarzeniem. Ilość miejsc jest ograniczona, więc o tym czy wasze zdjęcie zawiśnie, czy nie – może decydować kolejność zgłoszeń.

Obraz

Oprócz Ściany Fotografii (na sprzedaż) w ramach wydarzenia odbędzie się spotkanie w Otwartej Ciemni Fotograficznej, gdzie poznacie tajniki klasycznych technik obrazowania oraz będzie zorganizowane Studio Portretowe, w którym wykonacie tradycyjne pamiątkowe zdjęcie rodzinne.

Na Placu Fotografii swoją ofertę zaprezentują liczne wydawnictwa, antykwariaty, galerie fotografii, wykonawcy opraw, odbitek i wydruków oraz gadżetów fotograficznych. Nie zabraknie miejsca dla szkół fotograficznych, organizacji oraz różnych zrzeszeń – formalnych i nieforamlnych.

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)