Widać było to tylko z drona. Niemiecki pasterz miał niezły pomysł

Widać było to tylko z drona. Niemiecki pasterz miał niezły pomysł
Źródło zdjęć: © © Hanspeter Etzold / Reuters via Forum
Marcin Watemborski

06.01.2022 09:46, aktual.: 26.07.2022 13:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niektórzy pasterze naprawdę kochają swoją pracę i potrafią ją kreatywnie wykorzystać. Co więcej – potrafią przyczynić się ważnym sprawom. Świetnym przykładem tego jest ułożenie z owiec i kóz kształtu strzykawki, by promować szczepienia przeciwko COVID-19 w niemieckim Camp Reinsehlen.

Kilka dni temu, dokładnie o godzinie 15:30 pasterze z Camp Reinsehlen niedaleko Schneverdingen w Niemczech postanowili zamanifestować swoje podejście do obecnej sytuacji pandemicznej. Ich przesłanie ma przypominać ludziom to, że jesteśmy w tym czasie razem i tylko współdziałając pokonamy rozprzestrzenianie się wirusa.

Pasterze zaangażowali w swój projekt 700 kóz i owiec. Zostały one poprowadzone tak, by ułożyły się w kształt ogromnej strzykawki. Właściciele zwierząt w wywiadach z lokalną telewizją otwarcie mówili o tym, że szczepienia to jeden z ważniejszych czynników, który pomoże ludziom zwalczyć pandemię.

♥ Rührender Abschiedsgruß: SCHAFE treten in HERZFORM an - Farmer filmt

Według aktualnych informacji, to jedyna taka akcja, która miała miejsce od początku pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Oczywiście owczą strzykawkę było widać jedynie z perspektywy lotu ptaka, więc drony były koniecznie do nagrania żywego widowiska.

  • Slider item
[1/1]

[h4]Wybierz najlepszą technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!Wejdź na [url=https://imperatory.wp.pl/strona-glowna]imperatory.wp.pl[/url] i zagłosuj.[/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)