Wideotest nowych akcesoriów firmy Peak Design, która uzbierała już ponad 15 mln dolarów na Kickstarterze

Wideotest nowych akcesoriów firmy Peak Design, która uzbierała już ponad 15 mln dolarów na Kickstarterze

Wideotest nowych akcesoriów firmy Peak Design, która uzbierała już ponad 15 mln dolarów na Kickstarterze
Jakub Kaźmierczyk
11.12.2017 10:06, aktualizacja: 12.12.2017 11:20

Firma Peak Design znana jest z najciekawszych patentów, które pozwalają wygodnie przenosić sprzęt fotograficzny. W ostatniej kampanii zaprezentowała nowy uchwyt i ulepszone paski. Jak sprawdzają się w praktyce?

Z produktów Peak Design korzystam od dłuższego czasu. Torby i plecak towarzyszą mi właściwie każdego dnia i naprawdę bardzo je chwalę. Są świetnie wykonane i mają mnóstwo ciekawych rozwiązań, takich jak blokada przeciwkradzieżowa, dodatkowe, nieco ukryte kieszenie, czy oznaczenie przegródek na baterie na te naładowane i rozładowane. Takie detale sprawiają, że korzystanie z tych produktów to czysta przyjemność i myślę, że każdy właściciel ich produktów się ze mną zgodzi.

Peak Design - nowe produkty z kampanii Kickstarter - test [hands on review]

Firma zaczynała na Kickstarterze i nadal nowe projekty są finansowane właśnie w ten sposób. Podczas ostatniej kampanii, zebrali dokładnie 1 330 583 dolarów, a w sumie grubo ponad 15 milionów dolarów, i zaczęli produkcję nowych produktów oraz uchwytów. Według mnie, to dobry krok naprzód, a nowy Capture V3 to majstersztyk. Nie będę rozpisywał się dłużej o samych produktach, bo wystarczająco dużo powiedziałem w wideo powyżej. A Wy, mieliście okazję korzystać z produktów Peak Design?

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)