Wiele twarzy szczęścia. Zobacz świetne zdjęcia rodzinne

Wiele twarzy szczęścia. Zobacz świetne zdjęcia rodzinne

Wiele twarzy szczęścia. Zobacz świetne zdjęcia rodzinne
Źródło zdjęć: © © Gabriele Dabasinskaite / [Instagram](https://fotoblogia.pl/t/92,instagram)
Marcin Watemborski
24.05.2019 12:54, aktualizacja: 24.05.2019 14:54

Gabriele Dabasinskaite fotografuje od 6 lat. Każda sesja daje jej wiele szczęścia, bo obserwuje prawdziwą rodzinną miłość. Jej specjalizacja to sesje ciążowe, noworodkowe oraz dziecięce.

Wszystko zaczęło się, gdy Gabriele Dabasinskaite została mamą. Jej świat wywrócił się do góry nogami. Wzięła do ręki aparat i zaczęła rejestrować każdą chwilę szczęścia swojej pociechy. Z czasem stwierdziła, że tę radość może również podarować innym ludziom – stąd zainteresowanie zdjęciami rodzinnymi, ciążowymi oraz sesjami dziecięcymi.

Miłość matki jest najpotężniejsza rzeczą w życiu, która pcha nas ciągle do przodu. Później dorastamy i sami zostajemy rodzicami. Wszystko zaczyna się bardzo wcześnie, kiedy matczyne uczucie jest wszystkim.

Gabriele zdaje sobie sprawę z tego, że nie ma monopolu na zdjęcia rodzinne, ale wkłada w nie całe serce. Uważa, że to naturalne, że na tym polega życie i tu się zaczyna. Artystka wierzy, że dzięki płomieniowi miłości, który w niej się tli, potrafi ująć swoich bohaterów w wyjątkowy sposób. To dla niej prawdziwy dar, który przekazuje dalej.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)