Wielkoformatowa drukarka Epsona

Wielkoformatowa drukarka Epsona05.04.2008 21:57
Kepifil

Stylus Pro GS6000 posiada najszerszą gamę kolorów w zastosowaniach wewnętrznych i zewnętrznych, wyznaczając tym samym nowy standard druku wielkoformatowego. Drukarnie wielkoformatowe, zakłady kserograficzne i punkty zajmujące się reklamą wielkoformatową mogą teraz drukować materiały wyższej jakości (np.: grafikę lotniskową i wystawową, a także reprodukcje dzieł sztuki).

Nowa drukarka umożliwia operatorom łatwy wybór pomiędzy powlekanymi i niepowlekanymi nośnikami, np. takimi jak winyl. Sprawia to, że jest doskonałym, elastycznym rozwiązaniem do wielu komercyjnych zastosowań.

Wysoka jakość i trwałość wydruków jest zasługą nowego, 8-kolorowego zestawu atramentów ekosolwentowych Epson UltraChrome? GS (C,M,Y,K,LC,LM,+ O,G) dostępnego w wydajnych wkładach o pojemności 950 ml

Rozdzielczość nowego produktu Epsona sięga do 1440x1440 dpi i krople atramentu o pojemności 3,7 pikolitra. Drukarka działa z szybkością do 25m2/godzinę dzięki technologiom Variable-sized Ink Droplet oraz MicroWeave, tworząc szybkoschnące, trwałe wydruki, które pozostają odporne na wodę i ultrafiolet przez 1,5 roku bez powlekania. Obsługa ciężkich rolek (do 30 kg) oraz automatyczna rolka odbiorcza umożliwiają elastyczne zarządzanie nośnikami, a standardowe interfejsy Gigabit Ethernet i USB2.0 zapewniają szybką łączność.

Epson Stylus Pro GS6000 będzie sprzedawany w cenie detalicznej 29 995 euro (bez VAT) wraz z automatyczną rolką odbiorczą, usługą konserwacji i zestawem startowym (łącznie z atramentem).

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)