Wierzy w uzdrawiającą moc natury i tworzy genialne timelapsy

Wierzy w uzdrawiającą moc natury i tworzy genialne timelapsy

Wierzy w uzdrawiającą moc natury i tworzy genialne timelapsy
Źródło zdjęć: © © Henry Jun Wah Lee / [Instagram](https://www.instagram.com/p/BmcCnNoFl3a/)
Monika Homan
16.11.2018 14:15, aktualizacja: 26.07.2022 16:04

Przepiękne krajobrazy, natura, wspaniałe światło - wszystko to znajdziecie na genialnych timelapsach lekarza tradycyjnej medycyny chińskiej z USA. W połączeniu z nastrojową muzyka pozwolą wam docenić piękno naszego świata.

Henry Jun Wah Lee uważa, że odmładzająca moc natury może odmłodzić ciało, rozluźnić umysł, otworzyć serce i uwolnić ducha. Jest uznanym filmowcem i fotografem, ale równolegle specjalistą w zakresie tradycyjnej medycyny chińskiej.

Henry urodził się w Chinach, a w wieku siedmiu lat przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych. Obecnie mieszka w Los Angeles, ale sporo podróżuje. W różnych miejscach na świecie tworzy wspaniałe timelapsy, żeby podzielić się pięknem natury.

Tempest 8K60: Monsoons in the American Southwest

W swoich produkcjach wskazuje na efemeryczność natury.

  • Jako ludzie oczekujemy, że wszystko będzie takie samo, dzień po dniu. Kiedy spojrzymy na przyrodę, widzimy jednak, że nic nie trwa wiecznie - mówi Henry.

Dolomiti - Dolomites, Italy | Timelapse 8K

Odwiedza najpiękniejsze miejsca na całym świecie w różnych porach roku i dzieli się nimi poprzez swoje produkcje. Naprawdę warto zapoznać się z jego twórczością. Henry dowodzi, że świat jest niesamowicie piękny i nieustannie się zmienia. Zobaczcie więcej filmów na jego kanale na YouTube.

Odyssey: Iceland's Midnight Sun in 4K

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)