Odwiedzili parki narodowe w USA. Zobacz przepiękne filmy poklatkowe

Odwiedzili parki narodowe w USA. Zobacz przepiękne filmy poklatkowe

Odwiedzili parki narodowe w USA. Zobacz przepiękne filmy poklatkowe
Źródło zdjęć: © © More Than Just Parks / [morethanjustparks.com](https://www.morethanjustparks.com/)
Monika Homan
18.05.2018 13:15, aktualizacja: 20.05.2018 08:05

Will i Jim Pattizowie odwiedzają parki narodowe Stanów Zjednoczonych, aby fotografować i filmować ich piękno. W projekcie "More Than Just Parks" bracia chcą uchwycić piękno każdego z parków i trzeba przyznać, że wychodzi im to świetnie.

"More Than Just Parks" ("Więcej niż tylko parki") to wieloletni wizualny projekt, zapoczątkowany przez Willa i Jima Pattizów – założycieli Sea Raven Media.

Projekt jest wynikiem zamiłowania do parków i entuzjazmu do wykorzystywania multimediów. Jego celem jest ukazanie cudów parków narodowych jak największej liczbie osób. Jednocześnie bracia chcą promować ochronę środowiska naturalnego.

Docelowo Pattizowie chcą stworzyć krótkie filmy obejmujące każdy park narodowy w Stanach Zjednoczonych. Pisaliśmy tych twórcach kilka lat temu, kiedy w ich dorobku było ich 5. Dziś możemy cieszyć oko kolejnymi sześcioma filmami. Przed braćmi jednak jeszcze dużo pracy, bo w USA jest aż 59 parków narodowych.

Od tamtego czasu nie zmienili aparatu – dalej korzystają z Canona EOS 5D Mark III. Do zestawu dołączyli jednak jeszcze Sony A7R II. Obiektywy, z jakich korzystają to Canon EF 16-35 mm f/2.8 L II USMoraz Sony FE 70-200 mm f/4 G OSS. Używają też kamery Blackmagic URSA Mini Pro.

Warto śledzić poczynania braci Pattiz, bo filmy, które nam prezentują są naprawdę piękne. Więcej informacji na temat projektu znajdziecie na stronie internetowej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)