Wiosenne, piękne zdjęcia, które zainspirują cię do wyjścia z domu

Wiosenne, piękne zdjęcia, które zainspirują cię do wyjścia z domu

Wiosenne, piękne zdjęcia, które zainspirują cię do wyjścia z domu
Źródło zdjęć: © © Kristina Makeeva / [Instagram](https://www.instagram.com/hobopeeba/?hl=pl)
Monika Homan
02.05.2018 07:11, aktualizacja: 02.05.2018 09:11

O zdjęciach Kristiny Makeevy było głośno nie jeden raz. Wiosna jest w pełni i kwiaty rozkwitły już na dobre, zobaczcie piękne słoneczne prace tej artystki.

W galerii zdjęć Kristiny Makeevy na dobre zagościła już wiosna. Kadry pełne kwiatów, delikatne, piękne krajobrazy i portrety kobiet w kolorowych sukniach. Te zdjęcia sprawią, że nie będziesz chciał już siedzieć w domu i pójdziesz odkrywać piękno otaczającego nas świata.

Wiosna to wspaniały czas dla nas, fotografów. Pora roku, w której świat wypełnia się kolorami. Jest to także czas bardzo ulotny. Przemija tak samo niespodziewanie, jak przychodzi. Każdego roku zastanawiam się, jak to się stało, że jednego dnia jest smutno i szaro, a kolejnego wszędzie roi się od kwiatów i rozwijających się liści.

Bierzcie aparaty i ruszajcie w plener, bo kwiaty nie będą kwitły wiecznie. Część z nich już zniknęła, nie czekajcie, aż zniknie reszta.

Wykorzystajcie w swoich fotografiach piękno natyry. W tym miesiącu kwitną między innymi bzy, lubiany przez fotografów rzepak, maki i facelia, tworząca połacie fioletowego kwiecia.

Więcej zdjęć Kristiny możecie zobaczyć na jej Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)