Wirtualna wycieczka po największych targach fotograficznych w Polsce

Wirtualna wycieczka po największych targach fotograficznych w Polsce09.05.2011 11:04
Screen z panoramy
Screen z panoramy
Krzysztof Basel

W połowie kwietnia do Łodzi przyjechali polscy przedstawiciele największych producentów sprzętu fotograficznego. Co roku odbywają się tam targi Film Video Foto - jedne z największych targów związanych fotografią w Polsce. Oto wirtualna wycieczka po łódzkich targach.

Wirtualny spacer po targach składa się z 14 zdjęć panoramicznych, z których dwa zostały wykonane z 3-metrowego masztu. Panoramy powstały przy użyciu Nikona D700 z obiektywem Tokina 10-17 mm oraz Nikona D300 z obiektywem Nikkor 10.5 mm. Wirtualna wycieczka została przygotowana przy użyciu programu Panotour Pro.

Autorami wycieczki są Radosław Piotrowski (nasz współpracownik, który na łamach Fotoblogii radzi, jak tworzyć wirtualne panoramy) oraz Leszek Cuper z vr24.pl. Tak opisują oni wydarzenie:

Na targach zaprezentowały swoją ofertę 162 firmy z kraju i zagranicy, w tym największe firmy obecne na polskim rynku: Nikon, Canon, Sony, Panasonic czy Epson. W trzech halach można było obejrzeć między innymi sprzęt i akcesoria fotograficzne, ramki, albumy i oprawy do zdjęć, sprzęt oświetleniowy do studiów filmowych i fotograficznych, sprzęt video wraz z oprogramowaniem, akcesoria wideo, kioski do samodzielnej obróbki oraz zamawiania zdjęć, software, peryferia i sprzęt komputerowy dedykowany obróbce obrazu czy telewizory 3D. Targi Film Video Foto są organizowane przez Międzynarodowe Targi Łódzkie.

Wirtualną wycieczkę po najciekawszych stoiskach tegorocznych targów Film Video Foto obejrzycie TUTAJ.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)