Wkurzony ojciec przejął Instagrama córki za karę. Wyszło na odwrót!

Wkurzony ojciec przejął Instagrama córki za karę. Wyszło na odwrót!

Wkurzony ojciec przejął Instagrama córki za karę. Wyszło na odwrót!
Źródło zdjęć: © © Larry Sumpter / [Instagram](https://www.instagram.com/madelynn.ellagrace/)
Paweł Ziemiński
06.12.2019 10:01, aktualizacja: 26.07.2022 15:06

Miała być kara, a wyszło inaczej. Ojciec 15-letniej Madelynn Sumpter przyłapał ją na pisaniu z chłopakami i dogadywaniem na ”nocne wymknięcie”. Za karę przejął jej media społecznościowe, co zamiast ją upokorzyć, dostarczyło jej wielu obserwujących.

Podejrzewam, że każdy ojciec, który ma córkę przechodzi na pewnym etapie przez podobną sprawę – wiecie, dziewczyny zaczynają się interesować chłopakami i dla ojca może być to trudne.

Larry Sumpter przyłapał swoją córkę na pisaniu o wymykaniu się na noc i nieźle się wkurzył. Dziewczyna miała wybór – miesiąc bez telefonu lub przejęcie jej kont społecznościowych na 2 tygodnie przez rodziców. Na szczęście wybrała to drugie, a Larry dostarczył followersom kupy śmiechu.

Zdenerwowany ojciec przejął konto 11 listopada i zaczął z grubej rury, dodając selfie z podpisem ”Czuję się uroczo, może skasuję później”. Reakcje na post były świetne – posypały się tysiące serduszek oraz setki komentarzy. Później było jeszcze lepiej, zobaczcie sami.

Żeby było zabawniej – w grę nie wchodził tylko Instagram. W ruch poszło konto na TikToku.

Parent takeover day 3

Każdego dnia pojawiało się więcej peruk, kolejne zdjęcia i filmiki, a Larry sobie nie żałował wygłupów. Po 2 tygodniach zakończył akcję i jak się okazuje – nie tylko ukarał córkę, ale też zdobył uznanie obserwujących. Z 3 tysięcy ich liczba urosła do prawie 13. Żeby było zabawniej – użytkownicy domagają się powrotu wkurzonego Larry’ego i jego kpin z social mediów.

Więcej zdjęć i filmików znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)