Wonder Photo Shop - nowa przestrzeń kreatywna i sklep fotograficzny. Otwarcie już w piątek!

Wonder Photo Shop - nowa przestrzeń kreatywna i sklep fotograficzny. Otwarcie już w piątek!

Wonder Photo Shop - nowa przestrzeń kreatywna i sklep fotograficzny. Otwarcie już w piątek!
Źródło zdjęć: © © KB
Marcin Watemborski
22.11.2017 13:27, aktualizacja: 26.07.2022 18:14

Firmy Fujifilm oraz Sklep Bez Nazwy zapraszają na otwarcie pierwszego w Polsce Wondr Photo Shop. Ma być to nie tylko nowoczesny sklep fotograficzny, ale również przestrzeń kreatywna, w której będą odbywały się warsztaty, wystawy oraz spotkania fotograficzne.

Wonder Photo Shop będzie mieścił się przy pl. Konstytucji 5 w Warszawie. Oficjalne otwarcie odbędzie się 24 listopada w godzinach 13-20, a dalsza część w sobotę, 25 listopada w godzinach 10-16.

Wonder Photo Shop to światowy projekt firmy Fujifilm, który ma łączyć usługi laboratoriów fotograficznych oraz spełniać wymogi fotografii cyfrowej. Pierwszy z nich powstał w 2015 roku w Barcelonie. Znajdziecie tam różne rozwiązania fotograficzne jak aparaty serii instax, czy możliwość wydrukowania kwadratowych zdjęć z telefonu.

Obraz

Oprócz tego fotografowie będą mogli kupić w sklepie aparaty Fujifilm X, różne akcesoria fotograficzne oraz drukować swoje prace we wszelkich możliwych formatach. Ci, którzy potrzebują zdjęć do dokumentów będą mogli wykonać je na miejscu. Ponadto w Wonder Photo Shop spotkacie się z wieloma znanymi fotografami oraz będziecie mogli przyprowadzić wasze dzieci na warsztaty z scrapbookingu.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)