Wpadka panoramowania Google zaowocowała świetnym kolażem

Wpadka panoramowania Google zaowocowała świetnym kolażem
Źródło zdjęć: © © Alex Harker
Marcin Watemborski

25.01.2018 07:07, aktual.: 25.01.2018 08:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Praktycznie każdemu z nas zdarzyło się coś źle zrobić przy panoramowaniu smartfonem, co skutkowało co najmniej zdziwieniem. Jednak to, co spotkało Alexa Harkera, jest wręcz godne podziwu. Błąd w algorytmie zakończył się świetnym fotomontażem!

Alex Harker i jego przyjaciele wyskoczyli na narty. Mężczyzna w pewnej chwili zatrzymał się, wyciągnął swojego smartfona z Androidem i postanowił zrobić ładną panoramę miejsca, w którym był. Po kilku zdjęciach Google Photos zaczęło pracować nad połączeniem wszystkiego w jedno zdjęcie. To, co wyszło, nieźle zaskoczyło autora.

Obraz
© © Alex Harker

Harker wykonał 3 zdjęcia, a aplikacja postanowiła wpasować go w przepiękny widok, przez co wygląda jak olbrzym wychylający się zza gór. W dzieciństwie słyszałem wiele bajek o lodowych gigantach, ale nie spodziewałem się tego. Właściwie to naprawdę fajny kolaż.

Obraz
© © Alex Harker

Zastanawiam się tylko, czy brać to zajście jako błąd Google Photos, czy jako bardzo fortunny zbieg okoliczności. Tak czy siak – trochę zazdroszczę Harkerowi – też bym chciał mieć takie zdjęcie!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także