Wro Fashion Foto vol. 3 niebawem zagości we Wrocławiu

Wro Fashion Foto vol. 3 niebawem zagości we Wrocławiu

Wro Fashion Foto vol. 3 niebawem zagości we Wrocławiu
Źródło zdjęć: © © Marcin Chimiczewski
Redakcja Fotoblogia.pl
25.04.2016 09:56, aktualizacja: 26.07.2022 19:05

Wro Fashion Foto jest ideą agencji SPOT Management, której celem jest promowanie młodych artystów na wystawie poświęconej fotografii mody i portretowej. Dowiedzcie się szerzej – na czym polega ta inicjatywa.

Istnieją dwa cele wystawy Wro Fashion Foto. Pierwszym z nich jest stworzenie uzdolnionym fotografom młodego pokolenia możliwości rozwoju w dziedzinie fotografii mody – bez konieczności oglądania się na zasady rynku komercyjnego. Dodatkową pomocą jest również przygotowanie dla fotografa ekipy realizacyjnej – modelki, wizażystki, stylisty fryzur oraz ubrań do sesji.

Obraz
© © Paweł Widurski

Drugim celem jest danie młodym fotografom możliwości promocji swojej twórczości na wystawie fotograficznej, która zostanie umieszczona w miejscu powszechnie dostępnym, przez co zwiększy się jej odbiór.

Obraz
© © Kate Strucka

Do tegorocznej edycji zostało zaproszonych trzynastu fotografów. Każdy z nich zrealizował jedną sesję fotograficzną według swojej koncepcji, wybierając modelkę agencyjną oraz miał możliwość współpracy z doświadczoną ekipą realizacyjną.

Obraz

Wernisaż wystawy odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 21:00 w DH Renoma we Wrocławiu. Jest to trzecia edycja tego wydarzenia. Zdjęcia będzie można oglądać do 21 maja 2016 roku. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)