Wspaniałe portrety gwiazd na przyjęciu "Vanity Fair" po gali rozdania Oskarów

Wspaniałe portrety gwiazd na przyjęciu "Vanity Fair" po gali rozdania Oskarów

Lady Gaga ze statuetką złotego Oscara na przyjęciu "Vanity Fair"
Lady Gaga ze statuetką złotego Oscara na przyjęciu "Vanity Fair"
Źródło zdjęć: © © Mark Seliger / [Vanity Fair ](https://www.instagram.com/vanityfair/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control)
Monika Homan
26.02.2019 14:02, aktualizacja: 26.02.2019 15:02

Oskarowa noc jest długa i pełna wrażeń. Kiedy kończy się gala, świętowanie dopiero się zaczyna. Gwiazdy Hollywood pojawiły się na przyjęciu organizowanym przez prestiżowy magazyn "Vanity Fair". Zobaczcie eleganckie zdjęcia autorstwa Marka Seligera.

Co roku, po gali rozdania Oskarów gwiazdy Hollywood spotykają się na organizowanych później przyjęciach. Jedną z najbardziej znanych jest charytatywna impreza organizowana przez Eltona Johna, ale zdecydowanie największą renomą cieszy się przyjęcie wydawane przez prestiżowy miesięcznik "Vanity Fair".

Mark Seliger, tak jak w zeszłym roku, portretował na przyjęciu gwiazdy ze złotymi statuetkami. Fotograf zaprosił największe sławy przed swój obiektyw w otoczeniu wykwintnych wnętrz z marmurowymi schodami, podłogą w kratę i oknem w stylu art deco.

Swoją fotograficzną karierę Mark Seliger rozpoczął w 1987 roku, kiedy zaczął pracę dla "Rolling Stone". Jego zdjęcia znalazły się na ponad 100 okładkach magazynu. W ciągu ostatniego dziesięciolecia jego prace zdobiły okładki takich pism, jak "GQ" czy "Vanity Fair".

Gala rozdania Oskarów to gratka nie tylko dla miłośników filmu, ale również mody. Gwiazdy, nie pojawiają się na czerwonym dywanie w byle czym, a ich kreacje są spektakularne. Zdjęcia Marka Seligera to połączenie świetnych, pełnych emocji portretów, i wspaniałych kreacji, które cieszą oko w wyjątkowym otoczeniu.

Wśród zdjęć znajdziemy portrety między innymi Lady Gagi, Olivii Colman, Reginy King, Selmy Blair, Miley Cyrus z Liamem Hemsworthem, Jessici Alby, Jona Hamma.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)