Wybierz pocztówkę "Snap Me"

Wybierz pocztówkę "Snap Me"

Ola Błażowska
20.07.2010 07:46, aktualizacja: 01.08.2022 15:13

"Snap me" jest wirtualnym magazynem poświęconym fotografii. Promuje fotografów i ich zdjęcia on-line, informuje o wystawach, patronuje też wielu imprezom. Swoją wersję "w realu" przybiera w formie pocztówki ze zdjęciem. Jakim? To już zależy od nas. Za pomocą Facebooka możemy zagłosować na jedną z ok. trzydziestu prac - zwycięska fotografia zostanie wydana w formie pocztówki.

Aby wziąć udział w głosowaniu, należy stać się fanem profilu "Snap me" na Facebooku (kliknąć opcję "lubię to!"). W galerii czeka już na nas 26 zdjęć, wśród których możemy oznaczyć naszego faworyta.

Jest to pierwsza edycja "Pocztówek Snap me", jednak będzie ona regularnie powtarzana. Każdy może zgłosić swoje zdjęcie! Wystarczy wysłać mejla na zgloszenia@snapme.pl ze swoją propozycją. Maksymalnie można przesłać do 4 zdjęć, wśród których zespół wybierze jedną, która ukaże się w magazynie. Do zdjęć należy również dopisać swoje imię i nazwisko, tytuły zdjęć oraz swoją stronę www.

W obecnej, pierwszej edycji magazynu, możemy oglądać zdjęcia m.in.: Grzegorza Adamskiego, Łukasza Biedermana, Macieja Jakóbczyka, Dawida Markoffa, Janka Żdżarskiego, Filipa Marandy, Piotra Smolińskiego czy Eli Żubrowskiej.

Wszystkie zdjęcia można oglądać na stronie magazynu, lub na Facebooku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)